Diagnostikas iespējas

 

Dažādu specialitāšu ārsti un to pielietotās diagnostikas metodes DIEŽĒL parasti apskata tikai kādu atsevišķu organisma sistēmu vai orgānu.

Lai KONSTATĒTU dažādu veselības problēmu CĒĻOŅUS, ļoti būtiski ir redzēt cilvēka organismu KOPUMĀ neizslēdzot savstarpējo organisma sistēmu mijiedarbību.

VISAPTVEROŠA ORGANISMA DIAGNOSTIKA. Tai ir vairākas priekšrocības:

 • Tā palīdz noteikt organisma veselības traucējumus, to cēloņus un sekas.
 • Pamatojoties uz to, noteikt cilvēkam visefektīvākās dabīgu produktu lietošanas programmas.
 • Optimizē finanšu līdzekļu izlietojumu, jo cilvēks lieto tieši tos produktus un tādās devās, kas uz to brīdi ir pašas svarīgākās viņa organismam, panākot ātrāku rezultātu individuālu problēmu risināšanai.

Pasaulē ir dažādu organisma vispārējā stāvokļa diagnostikas veidu. Viens no vienkāršākajiem un pieejamākajiem, pielietojams gan maziem bērniem, gan cienījuma vecuma cilvēkiem ir Folla metode.

FOLLA METODE – KAS TAS IR ?

Tā ir ārstnieciski – diagnostiska metode, kura balstās uz ķermeņa bioloģiski aktīvo punktu elektrovadāmības skanēšanu ar sekojošu speciālu analīzi, lai iegūtu medicīnisku slēdzienu par atsevišķu orgānu, to sistēmu un organisma vispārīgo funkcionālo stāvokli. Tas dod iespēju izvēlēties un pielietot jebkuras ārstēšanas metodes pašu efektīvāko veidu, ārstniecisko līdzekļu un procedūru optimālās devas un lietošanas biežumu, kā arī ārstnieciskā procesa citus parametrus, nodrošinot to maksimālu sekmīgumu un drošību.

Metode nosaukta autora, doktora Reinholda Folla vārdā un to ieviesa praksē Rietumvācijā 1950. gados. Izveidojoties Starptautiskajai akupunktūras organizācijai, kuru doktors Folls vadīja no izveidošanas sākuma līdz 1972. gadam, metode ieguva starptautisku atzinību, bet tās autors saņēma augstus apbalvojumus, tanī skaitā Vatikāna zelta medaļu par nopelniem cilvēces ciešanu atvieglošanā, kā arī Gufelanda medaļu par jaunās ārstnieciskās metodes izstrādāšanu, zinātnisko pamatošanu un ieviešanu praksē. Doktora Folla daudzie sekotāji un skolnieki šo metodi ir radoši attīstījuši tālāk. Ārstu un inženieru sadarbības rezultātā ir izveidoti elektropunktūras diagnostikas portatīvi aparāti, kuri ļauj pēc cilvēka ķermeņa bioloģiski aktīvo punktu mērījumu datiem novērtēt organisma funkcionālo stāvokli. Ir izveidotas arī ārstnieciski-diagnostiskās kasetes, kurās ir informācija par slimību cēloņiem un ārstēšanas līdzekļiem un kuras dod iespēju katram pacientam izveidot individuālu ārstēšanu.

Šodien R. Folla elektropunktūras izmeklēšana ir ļoti saudzīgs, vispusīgs, kā arī rezultatīvs izmeklēšanas un ārstēšanas veids.

Metode ļauj novērtēt:

 • nervu sistēmas un iekšējo orgānu stāvokli un noteikt vājākos no tiem;
 • organismā notiekošos (tanī skaitā slēpti) slimīgos procesus, alerģiju, akūtu un hronisku infekciju lokālos perēkļus, imunitātes traucējumus;
 • veģetatīvās nervu sistēmas izmaiņas pa atsevišķiem, iekšējo orgānu (sirds, aknu, nieru, kuņģa u.c.) darbu vadošiem, pinumiem;
 • medikamentu (parasto, homeopātisko un fitopreparātu), plombu un protezēšanas materiālu ietekmi uz organismu;
 • ietekmē organismu: atsevišķi pārtikas produkti un dzērieni, kontakts ar rotaslietām, pulksteņiem, metāliem, dārgakmeņiem, parfimērijas līdzekļiem un citiem ārējās vides līdzekļiem un objektiem.

 Metodes priekšrocības:

 • neinvazīva un nesāpīga;
 • ātra izmeklēšana un slēdziena iegūšana (45 minūtes);
 • izstāj vairākas diagnostikas metodes;
 • ļoti pieņemama cena.

Latvijas labklājības ministrija R. Folla ārstnieciski – diagnostisko metodi 1992. gadā iekļāva medicīnas specialitāšu reģistrā.

Diagnostiku veic sertificēta ārste/nutricioloģe Sandra Kalniņa.

Pieteikties…

PAŠDIAGNOSTIKA. Priekšrocības:

 • Netērējot finanšu līdzekļus, aizpildot Veselības akadēmijas ārstu/nutriciologu sastādītu organisma veselības stāvokļa novērtēšanas TESTU, ļoti īsā laikā iespējams noteikt visu organisma 12 sistēmu veselības stāvokli;
 • Pamatojoties uz testa rezultātu, individuāli vai ar konsultanta palīdzību sastādīt organisma atjaunošanas programmu.

Pieteikties uz konsultāciju vai saņemt testu elektroniski individuālai aizpildīšanai…