4.solis – Aizsardzība

 

Kādēļ tā nepieciešama ?

Viss, kas piedzimis uz Zemes, aug, attīstās un noveco. Un šo procesu ir iespējams paātrināt vai palēnināt.

Mūsdienu dzīvesveids diktē savus noteikumus: mēs reti lietojam ekoloģiski tīrus produktus, dzeram nekvalitatīvu ūdeni, elpojam piesārņotu gaisu, lietojam sintētiskus medikamentus, esam pakļauti elektromagnētiskajam starojumam pie tam tas viss notiek pastāvīga stresa apstākļos!

Ar pārtiku regulāri mūsos nonāk antibiotikas un hormoni, kas tiek lietoti dzīvnieku augšanas un svara stimulēšanai, bet gaisā uzkrājas vairāk kā 40 000 dažādas ķīmiskas vielas.

Pēc Pasaules Veselības organizācijas veiktajiem pētījumiem – vairāk kā 65 % visu veselības problēmu mūsdienās tiek saistītas ar apkārtējās vides kaitīgo ietekmi, jo pat nelielas ekoloģisko faktoru izmaiņas var novest pie nopietniem veselības traucējumiem. Īpaši tas attiecas uz bērniem, vecāka gadagājuma cilvēkiem un grūtniecēm.

AIZSARDZĪBA PRET ELEKTROMAGNĒTISKO STAROJUMU !

Ja būtu iespējams elektromagnētisko starojumu padarīt redzamu un parādīt cik postoši tas ietekmē katru organisma šūnu, orgānus un to sistēmas, ofisu darbinieki nonāktu šausmās un atteiktos iet uz darbu bet visi pārējie censtos izvairīties no sarunām pa mobilo telefonu !

Zinātniskie pētījumi pierāda, ka pastāvīgi lietojot datoru un mobilo telefonu, cilvēkiem novērojamas biežas galvassāpes, problēmas dzimumdzīvē, aizkaitināmība, atmiņas pasliktināšanās, vairogdziedzera palielināšanās, spontānā aborta draudi līdz 80 %, galvas smadzeņu defekti jaundzimušajiem, onkoloģiju saslimšanas risks palielinās 10-15 reizes utt.

Ierīce Neitroniks samazina elektromagnētiskā starojuma avotu(datoru, mobilo un radio telefonu, televizoru, mikroviļņu krāšņu) ietekmi uz cilvēka organismu līdz līmenim, kad tas kļūst organismam nekaitīgs.

Tikai 10 min. – noskaties pārraidi – Нейтроник – Тюняев, программа „Мысли”, kurā zinātnieki novērtē Neitronika darbību. TIEŠAJĀ ĒTERĀ TIEK VEIKTS EKSPERIMENTS,  kura laikā puisim ar tumšā lauka mikroskopu tiek pārbaudītas asinis trīs reizes:

1. PIRMS sarunas pa mobilo telefonu (pēc eritrocītiem var redzēt, ka viņš smēķē :cry: ),

2. PĒC 1 minūtes garas sarunas pa telefonu bez aizsardzības (skats biedējošs),

3. PĒC1 minūtes garas sarunas pa telefonu AR NEITRONIKU (asins aina normāla).

Links uz video:

Sīkāks apraksts par Neitronika darbību (RU): http://www.nejtronik.ru/

ANTIOKSIDANTI !

 

Lielu kaitējumu organismam nodara brīvie radikāļi – ķīmiski nestabilas molekulas, kas uzkrājas organismā, lietojot neveselīgu (treknu, konservētu un rafinētu) uzturu, radiācijas un citu ekoloģisku piesārņojumu, kā arī stresa ietekmē. Pret tiem iespējams cīnīties tikai lietojot antioksidantus.

 

Produkti, kuri satur antioksidantus, palēnina novecošanos un ļauj mums ilgāk saglabāt jaunību. Un šeit nerunāju tikai par grumbiņām uz sejas, bet galvenokārt domāju mūsu orgānus un ķermeni kopumā.

Spēcīgākais un efektīvākais šobrīd pasaulē pieejamais DABISKAIS antioksidants ir MIKROHIDRĪNS  vai H-500 (Mikrohidrīna jaunā uzlabotā forma).

Tas ir ANTIOKSIDANTS, kas neitralizē un padara nekaitīgus brīvos radikāļus, uzlabo starpšūnu bioloģisko vidi raksturojošos rādītā­jus: pH, virsmas spraigumu, impulsu vadāmību, tam piemīt antibakteriāla aktivitāte.

Dabisks enerģijas avots, kuru plaši iecienījuši profesionāli sportisti (nav dopings!). Šī ir vienīgā antioksidanta forma, kas pati atdodot elektronu nepārvēršas par brīvo radikāli, bet sadalās par asimilē­jamām minerālvielām – silīciju, kāliju, magniju, ūdeņradi un ūdeni.

Lietots profilaktiski Mikrohidrīns dod iespēju mūsu organismam vispār nesaslimt.

Ja šūna ir stipra, vesela un pasargāta, tā vienkārši nedod iespēju agresoram vīrusam darīt savu postošo darbu mūsu organismā.

Citi antioksidanti – Aktivīns utt.>>>

 

Šobrīd ir pieejami citi dabīgi un nekaitīgi profilaktiski līdzekļi, kas palīdz organismam pretoties ārējās vides kaitīgajai ietekmei. Tos lietojot ikdienā mēs varam palīdzēt savam organismam nostiprināt imunitāti, aizsargāt to no dažādām infekcijām, nodrošināt ātru atjaunošanos pēc pārciestām slimībām, paaugstināt izturību un darbaspējas.

Artišoks – vērtīgu dabas vielu krātuve, kas iegūta no Artišoka, Ehinācijas un Spirulīnas. Artišoks ir viens no efektīvākajiem dabiskas izcelsmes hepatoprotektoriem, kas stimulē žults izdalīšanos, veicina aknu šūnu detoksikāciju un atjaunošanos.

Skudru koka miza (Pau D`Arco) – samazina patogēno mikroorganismu vairošanos, nostiprina imunitāti, palīdz cīnīties ar infekcijām.

Koloidālais Sudrabs (Silver-Max) – plaša spektra antiseptiķis, kas efektīvi iedarbojas uz patogēnajām baktērijām ievērojami samazinot infekciju saslimšanas risku. Neizsauc neiznīcināmu mikrobu un vīrusu veidošanos, nekaitīgs derīgajai organisma mikroflorai.

Ķiploks – viens no vispopulārākajiem sirds-asinsvadu slimību un aterosklerozes profilakses līdzekļiem. Samazina holesterīna līmeni asinīs, aizkavē trombu veidošanos un veicina asins mikrocirkulāciju. Aizsardzības līdzeklis pret saaukstēšanās slimībām.