Organisma piesārņotības septiņas pakāpes

 

„Makrobiotika – lielās dzīves tehnika” (Japāna)

Dzīves laikā cilvēks iziet septiņas organisma piesārņotības pakāpes (protams, tikai tad, ja nevienā no posmiem nesāk neko darīt, lai šo procesu apstādinātu un vērstu par labu), iemantojot savas slimības.

PIRMĀ PAKĀPE

Ārēji vesels cilvēks reizēm jūt vispārēju nogurumu, kas norāda uz nervu kanālu piesārņošanās sākumu. Vēlāk tas izpaudīsies kā kakla osteohondroze.

OTRĀ PAKĀPE

Nogurumam pievienojas galvassāpes, smaguma vai sāpju sajūta locītavās un muskuļos. Pirms slimībām tas signalizē, ka cilvēks uzturā lieto par daudz cukura un saldumu. Organismā sāk uzkrāties dažādas nevēlamas vielas, kas nākotnē izraisīs problēmas.

TREŠĀ PAKĀPE

Parādās dažādas alerģiskas reakcijas – tā jau ir stipri piesārņota organisma dabīga tieksme atbrīvoties no šlakvielām un toksīniem (indēm). Kā stimulators var būt dažādi alergēni – ziedputekšņi, sadzīves putekļi, dzīvnieku spalvas, pārtikas produkti, medicīniskie preparāti u.c.

Tiklīdz organisma piesārņotības pakāpe pārsniedz normu, var sākties astmatisks klepus, gļotu atdalīšanās, atkrēpošana. Var būt ādas izmaiņas – psoriāze, ekzēma vai arī attīstīties cukura diabēts. Sievietēm tas var izpausties, kā ginekoloģiskas problēmas, dažādi izdalījumi. Šādas pazīmes signalizē par nepiemērotu uzturu: pārmērīgu gaļas, olu, balto miltu izstrādājumu lietošanu vai par parazītu klātbūtni organismā.

Šajā pakāpē ietilpst arī urīna nesaturēšana bērniem naktī. Šādos gadījumos lielāka vērība jāpievērš bērna uzturam un personīgajai higiēnai.

CETURTĀ PAKĀPE

Tie ir tā saucamie jaunveidojumu procesi, tādi kā: cistas, polipi, fibromiomas, papilomas, adenomas, tromboflebīti, audzēji u.c., kā arī tauku noslāņojumi.

Papilomu parādīšanās uz ķermeņa signalizē par polipu veidošanos kādā no zarnu trakta daļām.

PIEKTĀ PAKĀPE

Tās ir slimības, kas saistītas ar organisma saistaudu deformāciju. Tādas ir reimatisms, poliartrīts. Urīnskābe, kas rodas nepilnīgas olbaltumvielu pārstrādes rezultātā, uzkrājas locītavās un muskuļos.

SESTĀ PAKĀPE

Šai piesārņotības pakāpei atbilst nervu kanālu pārklāšanās ar bioķīmiskas izcelsmes noslāņojumu tādā kārtā, ka kļūst neiespējama nervu impulsu pārraide. Tas var izraisīt atsevišķu ķermeņa daļu darbības traucējumus, paralīzi, Parkinsona slimību.

SEPTĪTĀ PAKĀPE

Tā ir galēja organisma piesārņotības pakāpe, kurai raksturīgi neatgriezeniski procesi, kas saistīti ar orgānu un to veidojošo šūnu pakāpenisku sairšanu. Šajā pakāpe novērojami dažāda veida un lokalizācijas onkoloģiski procesi. Vēzis – tā ir dabas atriebība par nepareizi apēstu barību

(Dr. Gerzons). Onkoloģiskās slimības – tas ir tāds organisma stāvoklis, kurā vairs nedarbojas pretvēža aizsardzība – imunitāte, ko parasti nodrošina resnās zarnas fermentatīvās iespējas (tās vienādas ar nulli). Patoloģiskās (ļaundabīgās) šūnas aug neierobežoti un vairojas nekontrolēti.

„Vēzis – tas ir vīrusu, baktēriju un sēņu „ārlaulības bērns”, kas ieņemts toksiskā vidē”

Negaidiet līdz brīdim, kad visi iespējamie kabineti izstaigāti un beidzamajā kabinetā ārsts noplāta rokas sacīdams: „Piedodiet, mēs neko nevaram palīdzēt…”

Visas nākotnē iespējamās saslimšanas mūsdienās ir iespējams diagnosticēt savlaicīgi. To var izdarīt, pateicoties mūsdienīgām testēšanas un diagnostikas metodēm un modernai aparatūrai, 1-2 stundu laikā, būtiski ietaupot Jūsu laiku un līdzekļus. Jebkura savlaicīgi diagnosticēta problēma ir risināma. Nenokavējiet!