Veselības pamati

 

Dzīves laikā mēs visi esam kaut kur kaut ko mācījušies, taču pašu galveno mācību priekšmetu – kā šo dzīvi saglabāt un pagarināt, mums praktiski neviens nav pasniedzis. Vai Jums tas neliekas dīvaini? Jo par “robiem” tieši šajā mācību stundā mēs maksājam ar visdārgāko, kas mums dots – savu veselību un ļoti īso dzīvi.

Medicīna pazīst jau 300.000 saslimšanu un šobrīd ir vairāk par 500.000 medikamentu veidu. Tomēr ir tikai četru dzīvu organismu bojāejas pamata iemesli: trūkst ūdens, uzturvielu, attīrīšanas un aizsardzības.

Mūsu filozofija un darbība ir balstīta uz senseno universālo veselības sistēmu (skatīt zīmējumu). Veselības pamatā ir šūnu atjaunošanās spēja (katru dienu simtiem miljardu šūnu nomirst un piedzimst). Tas nozīmē, ka mūsu organisms nepārtraukti atjaunojas  (priecīga ziņa, vai ne?) un pēc 7 gadiem cilvēkam nav nevienas vecās šūnas.

Kādas būs mūsu šūnas pēc 7 gadiem vai mēneša, atkarīgs no mums pašiem, JO… :

  • kuņģa ģļotādas šūnas atjaunojas trīs dienu laikā,
  • ādas šūnas – mēneša laikā,
  • asins šūnas – 3-4 mēnešu laikā,
  • pat skrimšļi un kauli atjaunojas, tikai lēnāk (7 gadu laikā).

 

Universālā veselības formula:

1,5 l dzīva ūdens + 15 bāzes mikroelementi + 28 aminoskābes (7 neaizvietojamas) + 12 vitamīni + 7 grupas fermentu + 3 neaizvietojamās taukskābes

+ šķiedrvielas + dzīvās baktērijas + antioksidanti…

 

Nepieciešams šūnai KATRU DIENU !!!

Tātad rūpējoties par sevi regulāri un pareizi, mēs palīdzam savam organismam atjaunoties un atbrīvoties no daudzām problēmām. Ūdenim jābūt atveseļojošam – dzīvam, viegli mineralizētam, uzturam – sabalansētam, minerālvielām un vitamīniem bagātam, un jāsatur viss, kas nepieciešams pilnvērtīgai šūnu, ne tikai kuņģa darbībai. Attīrīšanai jābūt drošai un pareizai. Aizsardzībai – regulārai. Izvēloties optimālu uztura politiku, mēs paši spējam būtiski ietekmēt savu labsajūtu un uzlabot dzīves kvalitāti.

Darīsim to savlaicīgi !

 

1.solis – Ūdens

2.solis – Attīrīšana

3.solis – Uzturs

4.solis – Aizsardzība