PH līdzsvars
Mūsu dievs – PH līdzsvars !
(Organisma iekšējās vides līdzsvars).
Šis līdzsvars ir atkarīgs no:
1. Ūdens pietiekamības organismā;
2. Minerālvielu (elektrolītiskā) līdzsvara;
3. Skābju – sārmu līdzsvara.
Kādēļ mums jāpievērš uzmanība tieši skābju – sārmu līdzsvaram?
Fragments no E.A.Lappo grāmatas „Kāpēc mūsu dzīve ir tik īsa?” 53.lpp.:
„Onkoloģijas gadījumā mūsu Dievs ir pH rādītājs. Ja tā skaitliskā vērtība ārstēšanās procesā paaugstinās (neatkarīgi no slimības attīstības stadijas), jūs izdzīvosiet un varēsiet vēl ilgi dzīvot, ievērojot noteiktu režīmu. Onkoloģiskās saslimšanas izraisa pH robežās 5,41-5,65. Tie, protams, ir tikai vidējie skaitļi. Ja šis rādītājs ir zemāks par 5,41 pH cerības uz labvēlīgu iznākumu krasi samazinās (arī operācija šajā gadījumā visticamāk izraisīs komplikācijas. Pirms operācijas jācenšas paaugstināt pH). Jo vairāk gadu cilvēkam, jo grūtāk paaugstināt visu iekšējo organisma šķidrumu un izelpas pH.”
Kas notiek organismā, kad paskābinās tā iekšējā vide?
1. Pazeminās fermentu aktivitāte un palēninās vai arī tiek pārtraukti visi procesi, kas notiek organismā, jo tie var notikt tikai stingri noteiktā pH līmenī.
2. Palielinās audos ietilpstošo skābju agresivitāte:
- Skābes kairina audus (nieres, ādu…)
- Audi oksidēšanās rezultātā kļūst neelastīgi un vairāk cieš no infekcijām, imunitāte pavājinās.
3. Notiek organisma demineralizācija, ko izraisa minerālu pārtēriņš liekās skābes neitralizēšanai. Tas izraisa kaulu un zobu slimības (izjaukts elektrolītiskais līdzsvars).
No kurienes tad šīs skābes rodas? Kādas tās ir? Kā organisms atbrīvojas no liekajām skābēm?
Stiprās skābes organismā nonāk galvenokārt kopā ar dzīvnieku valsts izcelsmes olbaltumvielām. Tās ir stabilas un ar grūtībām veido savienojumus. Tās ir pietiekami grūti neitralizēt un izvadīt no organisma. To izvade prasa intensīvu aknu un nieru slodzi. Nieru caurlaides spēja ir ierobežota. Otrs veids, kā izvadīt stiprās skābes, ir ar sviedriem, caur ādu.
Vājās skābes – tās pārsvarā ir augu valsts izcelsmes (ogļūdeņraži un augu olbaltumvielas), piena produktu olbaltumvielas. Tās tiek izvadītas caur plaušām kopā ar izelpoto ūdens tvaiku un ogļskābo gāzi.
Jāatzīmē, ka visi pārstrādes produkti tiek savlaicīgi izvadīti, ja VISAS IZVADSISTĒMAS IR DARBASPĒJĪGAS, strādā pilnā apjomā un IR PIETIEKAMI DAUDZ BIOLOĢISKI PIEEJAMA ŪDENS.
Kas izjauc organisma iekšējās vides līdzsvaru?
Stress, nepareizs uzturs, kas satur par daudz dzīvnieku valsts izcelsmes produktu, ķīmisku piedevu un medikamenti… (ir vismaz 12 iemeslu).
Bez tam mēs dzīvojam teritorijā, kurā pārsvarā ir skāba augsne. Šādā augsnē nevar izaugt augi ar sārmainu reakciju.
! Pēc informatīviem datiem svaigiem dārzeņiem ir jābūt ar sārmainu reakciju, bet pārbaudot tie izrādās… skābi !
Veicot mērījumus rudenī – ķirbju sula bija gandrīz neitrāla pH 6.8, bet pavasarī burkānu – ķirbju sula ir skāba pH 5.5. Labā līmenī saglabājies vienīgi ORP (oksidēšanās – reducēšanās potenciāls) +0.30.
Pat pilnīgi svaigai bērzu sulai, kuru mēs labprāt dzeram veselības uzlabošanai PH rādītāji ir tikai 5.5, bet kādu dienu pastāvējušai – pavisam bēdīgi rādītāji: skābums pH 3.03 – 3.28 un ORP no +150 līdz +250Mv (mērījumus varēja vērot prezentācijas apmeklētāji).
Tātad skābju – sārmu līdzsvara izmaiņas var būt divu veidu: nobīde uz skābāku vai sārmaināku vidi. Lai arī ļoti reti, tomēr mēdz būt arī organisma pārmērīga sārmainuma gadījumi, taču mēs šoreiz runāsim par paskābināšanos, jo līdzsvara izmaiņas uz skābuma palielināšanos ir visizplatītākās.
Vai tas skar arī Jūs, Jūsu tuviniekus? Vai ir nepieciešams rīkoties lai to mainītu? Lūdzu, izlasiet šo procesu pazīmes un salīdziniet tās ar savu pašsajūtu.
Organisma paskābināšanās pazīmes:
- Vispārējais stāvoklis: trūkst enerģijas, nav spēka, hronisks nogurums, pazemināta ķermeņa temperatūra, pastāvīga salšana, vāja imunitāte…
- Emocionālais stāvoklis: melanholija, skumjas, depresija, prieka trūkums, nervozums un viegla aizkaitināmība…
- Galva: bāla seja, galvas sāpes, iekaisušas acis…
- Mutes dobums: siekalas ar skābu reakciju, atsegtas zobu saknes, jūtīgas smaganas un zobu emalja, mandeļu un deguna blakusdobumu iekaisumi. Kariess, zobu drupšana, zobu jutīgums, lietojot uzturā skābus vai aukstus produktus…
- Kuņģis: paaugstināts skābes saturs, skābas atraugas, spazmas un sāpes, gastrīts un čūlas…
- Zarnu trakts: spazmas un sāpes vēderā, anālās plaisas, iekaisumi…
- Nieres un urīnpūslis: skābs urīns, dedzināšanas sajūta urinējot, nierakmeņi un iekaisumi…
- Elpošanas ceļi: Bieži bronhīti un iesnas, angīnas, laringīti, adenoīdi, tieksme uz alerģiju un klepus…
- Āda: sviedri ar skābu reakciju, sausa āda, ādas apsārtumi vietās, kur pastiprināti izdalās sviedri, pinnes, visdažādākās ekzēmas (parasti sausas)…
- Nagi: plāni, slāņaini, lūstoši, ar pauguriņiem un baltiem plankumiem…
- Muskuļi: krampji un spazmas kājās, lumbago, reimatiskas sāpes, „lauž locītavas”…
- Kauli un asinsvadi: skeleta demineralizācija, osteoporoze, rahīts, kaulu trauslums, krakšķi un sāpes locītavās, podagra, sāpes mugurā…
- Asinsrites sistēma: pazemināts asinspiediens, salīgums, nosliece uz anēmiju, tahikardija…
- Endokrīnā sistēma: endokrīno dziedzeru funkciju pavājināšanās, izņemot vairogdziedzeri, kurš tieši pretēji, izrāda tieksmi palielināties.
- Reproduktīvā sistēma: izdalījumi, iekaisumi…
Kā redzat, paskābināšanās ir daudzu saslimšanu, kas pārsteidz ar savu daudzveidību, cēlonis.
Cilvēks, protams, necieš no tām visām vienlaicīgi, bet tikai no tām, kuru attīstībai ir priekšnoteikumi. Organisma vājo vietu lokalizācija ir atkarīga no temperamenta, ģenētiskā mantojuma, stresa, dzīves veida un profesijas. Bez tam, jāņem vērā, ka saslimšanu var izprovocēt dažādi apstākļi, bet tie visi „uzplaukst”, kad iekšējā vide kļūst skābāka, imunitāte pavājinās un tad pievienojas vēl ārējā infekcija un parazīti.
Kā var atjaunot skābju – sārmu līdzsvaru?
Pastāv divi veidi, kā atjaunot līdzsvaru:
1. Izvadot nevēlamās vielas no organisma.
2. Neitralizējot liekās skābes, kuras nav iespējams izvadīt, lietojot uzturā produktus ar sārmainu reakciju.
Kā to izdarīt?
1. Samazināt produktu ar skābu reakciju patēriņu, nomainot tos savā uzturā ar sārmainiem produktiem un viegli asimilējamām aminoskābēm (var ar Protivity , BioShape, Spirulīnu).
2. Neitralizēt liekās skābes ar sārmainu uzturu un uztura bagātinātājiem, kas satur minerālus, vitamīnus un antioksidantus (Maģiskais kalcijs, Chewable Calcium, Kālija Glukonāts, Aktivīns, Altimeits u.c.).
3. Izvadīt no organisma šlakvielas:
- Regulāri lietojot sārmainu ūdeni pietiekamā daudzumā (Coral Mine, Mikrohidrīns, Hydra- Cel)
- Attīrot limfātisko sistēmu (Lakricas sakne, Zāļu maisījums Nr: 6 , Artišoks…)
- Veicot organisma dziļo attīrīšanu 2 x gadā (Kolo Vada Plus)
- Ar sviedriem (aktīvas kustības, pirts procedūras… )
- Ar plaušu ventilāciju (pastaigas, sports…).
No augstāk minētā izdarām secinājumus:
… „Dzīvība ir olbaltumvielu ķermeņu eksistences veids” (Fridrihs Engelss)… kas iespējama uzturot ūdens vides skābju – sārmu līdzsvaru. Ūdens šajā gadījumā ir dabisks universāls šķīdinātājs un informācijas nesējs.
Pati šūna ir praktiski nemirstīga, ja tai rada un uztur dzīvībai optimālus apstākļus. Tieši tas mums pašiem ir jādara.
Izmantojiet mūsu atveseļošanās sistēmu un lai tā kļūst par Jūsu dzīves paildzināšanas iespēju.
Noslēgumā, lai atbalstītu Jūsu apņēmību uzņemties atbildību par savu veselību, daži citāti no P.Entšura un I.Lokempera grāmatas „Šlakvielu izvadīšana – ceļš uz veselību”:
„… Tādu pārtikas produktu, kas būtu bagāti ar enerģiju (produkti dzīvei) vietā, mēs lielveikalos iegādājamies produktus bez enerģētiskās vērtības (produkti labsajūtai) – mūsdienu „masu iznīcināšanas līdzekļus”. Tos pat nevar uzskatīt par pārtikas produktiem!
…Ja izmērītu visu šo konservu, čipsu un saldumu enerģētisko vērtību tad atklātos, ka tie visi bez izņēmuma ir enerģijas un arī minerālvielu patērētāji.”
…Ņemot vērā, ka jaunā paaudze kļuvusi par šo produktu labsajūtai masveidīgiem patērētājiem un lieto arī ķermeņa kopšanas līdzekļus, kuri satur indīgas vielas, tā pārvēršas par slimu paaudzi…
Vecākas paaudzes cilvēkiem čipsi nav modē, priekš viņiem ir ķīmiskie medikamenti (reizēm pat bezmaksas – kā siers peļu lamatās). Kā medikamenti ietekmē organismu? Saindē un paskābina… Vai atceraties, cik esat izdzēruši acetilsalicilskābi (aspirīnu)? Askorbīnskābi (C vitamīns)?
...Ķermeņa kopšana – sārmainu vai skābu?
Kopš senās Atlantīdas laikiem līdz pat divdesmitā gadsimta 70 gadiem ķermeņa kopšanā lietoja līdzekļus ar sārmainu reakciju.
Šobrīd tie ir pārvērtušies par ķīmiski skābiem. Kam vairāk ticēt, 9975 gadu pieredzei vai 35 gadu ilgam eksperimentam?
Cilvēks deviņus mēnešus attīstās sārmainā augļūdenī. Tā pH ir 8,5. Bērnam piedzimstot, tā ādai ir sārmaina reakcija. Viņš nekad vairs nebūs tik vesels un nesmaržos tik jauki, kā piedzimstot.
…Caur mūsdienu modernā cilvēka ādu tiek izvadītas skābes. Tas nav aizsargslānis ar skābu reakciju, bet gan caur ādu izvadītie ķīmiskie atkritumi. Losjons, kura pH 5,8 ir skābāks nekā paši skābākie slima cilvēka izdalījumi caur ādu. Tāpēc šāds losjons, tā vietā lai neitralizētu, iedzen skābos izdalījumus atpakaļ organismā”.
Sārmainas vannas (Bath salts with Microhydrin) iesakām lietot, sākot no 15 minūtēm līdz stundai, uzturot ūdens temperatūru 36-37 grādi. Šai laikā notiek šlakvielu un toksīnu izvade un ādas atveseļošana. Var veikt arī roku un kāju vannošanu un ikdienas mazgāšanās procedūru ar šo burvīgo un veselīgo sāli !
Regulāri mazgājamies tikai ar sārmainiem un nekaitīgiem kosmētiskiem līdzekļiem! Piemēram dušas želeju “Nutra firm”.
Priecīgā ziņa – mūsu (Jūsu) rīcībā ir visi līdzekļi lai novērstu radušās problēmas !
Ja jums ir jautājumi, kontaktējieties ar mums…
Seko mums līdzi: