Kolo-Vada Plus

 

Kas tas ir? Kāpēc un kā to lietot?

Tā ir unikāla daudzpakāpju organisma attīrīšanas programma. Īpaši atlasīti augu valsts komponenti palīdz atbrīvoties no šlakvielām un toksīniem, kas uzkrājušies organismā. Programma Kolo-Vada Plus paredzēta 14 dienām un sastāv no trim posmiem, kas katrs harmoniski saskaņots ar organisma ikdienas funkcijām, tādā veidā neradot neērtības un neizjaucot ikdienas ierasto dzīves ritmu.

Programma Kolo-Vada plus ir vienkāršs, bet efektīvs veids, kā radīt organismā veselīgu iekšējo vidi, izvadot šlakvielas no gremošanas trakta, resnās zarnas un visa organisma kopumā. Programma sastāv no Kolo-Vada Mix pulverīšiem un īpašām kapsulām. Iedarbojoties kopīgi šie ingredienti labi attīra zarnu traktu, radot priekšnoteikumus veselības nostiprināšanai.

Trīs programmas posmi:

 1. Sagatavošanās (7 dienas).
 2. Attīrīšana (4 dienas).
 3. Atjaunošana (3 dienas).

Sagatavošanās posms (7 dienas) no pirmās līdz septītajai dienai

Pirmajam posmam paredzētas 14 paciņas Nr.1 pa 10 tabletēm un kapsulām.

Pielietošana: katru dienu vienas paciņas Nr.1 saturu izlietojam no rīta reizē ar brokastīm, bet otru vakarā – reizē ar vakariņām (var tukšā dūšā pusstundu pirms ēšanas). Ja vēdera izeja kļūst pārāk šķidra, lietojiet tikai vienu krūkļa (Cascara Sagrada) tableti dienā. /dzelteni – oranža garena tablete paciņā Nr.1/

Šajā posmā organisms tiek sagatavots attīrīšanai, toksīni tiek izvadīti uz resno zarnu. Organisms tiek nodrošināts ar barības vielām un tā darbība normalizējas.

Katra paciņa Nr.1 satur:

 • Altimeits – viena garenas formas tablete dzeltenā krāsā
 • Mega Acidophilus – viena kapsula ar krēmkrāsas pulverīti
 • C vitamīns (500 mg)- viena garenas formas krēmkrāsas tablete
 • Lucerna (Alfalfa)- divas apaļas zaļas krāsas tabletes
 • Krūklis (Cascara Sagrada)- viena garenas formas dzelteni- oranža tablete (gaišāka nekā Melnā rieksta tablete)
 • Zāļu izlase Nr.2 – divas garenas gaiši brūnas tabletes
 • Melnā rieksta lapas (Black Walnut Leaves)- divas garenas tumšpelēkas tabletes.

Altimeits – dabīgu vitamīnu un mikroelementu komplekss, lai nodrošinātu organismu ar barības vielām visā programmas laikā.

C vitamīns – antioksidants aizsargā pret infekcijām, nepieciešams, lai uzturētu organisma pretošanās spējas toksiskajiem savienojumiem, kas izdalās attīrīšanās laikā.

Mega Acidophilus – (katra kapsula satur 1 miljardu Lactobacillus aciddophilus baktēriju, kaprilskābi, vegetable sterate, silīcija dioksīdu) sekmē labvēlīgas bakteriālās vides uzturēšanu zarnu traktā.

Krūklis- dabisks vēdera mīkstinātājs, kas padara šķidrākas fekālās masas un vienlaikus saudzējoši iedarbojas uz resno zarnu.

Lucerna – nodrošina organismu ar nepieciešamajiem pamatelementiem un ir hlorofila, kuru reizēm dēvē par „saules gaismas krātuvi”,avots.

Zāļu izlase Nr.2 – augu kompozīcija, kurā ietilpst ķiploks, sarkanais āboliņš, siera āboliņš (trigonella), kassija, salvija, sudrabsvece (cimicifuga) un kanādas zeltsakne. Šie augi tradicionāli tikuši izmantoti vispārējai organisma attīrīšanai.

Melnā rieksta lapas – tiek uzskatītas par efektīvāko dabīgo pretparazitāro līdzekli. Ar silīciju bagātais melnais rieksts ir labs žults izdales un zarnu peristaltikas stimulators.

Otrais posms – attīrīšanās (4 dienas) no astotās līdz vienpadsmitajai programmas dienai

Otrajam posmam paredzētas 8 paciņas Nr.2 pa astoņām tabletēm un kapsulām un 16 paciņas pulvera Kolo-Vada Mix.

Lietošana: katru dienu lietojiet vienu paciņu Nr.2 no rīta un vienu vakarā.

Kokteili no Kolo-Vada Mix pulvera dzeriet četras reizes dienā (pēc 3-4 stundām). Šajā laikā nevajag lietot nekādus ēdienus, atskaitot sulas, zāļu tējas (bez cukura) un ūdeni. Pulveris vēderā sabriedīs un jūs nejutīsiet bada sajūtu. Starplaikos centieties izdzert vismaz vienu glāzi ūdens. Ja ilgstoši neiziet vēders, var dzert papildus tabletes ar Krūkli (Cascara Sagrada) vai vakarā ar siltu ūdeni veikt klizmu.

Kokteiļa Kolo-Vada Mix pagatavošana:

Vienas paciņas Kolo- Vada mix saturu iebērt glāzē ar aukstu ūdeni vai augu sulu, rūpīgi samaisīt un tūlīt izdzert. Pusstundu pirms Kolo-Vada mix izdzert glāzi ūdens.

Vadoties no Kolo-Vadas lietošanas pieredzes iesakām:

 • Sajaukt Kolo-Vadas Mix pulveri ar aukstu sulu (pēc saviem ieskatiem). Tā ir patīkamāk maisījumu iedzert. Labi noder apelsīnu sula (ja nav alerģijas pret citrusaugļiem). Ideāli, ja lietosiet svaigi spiestas sulas (svaigi spiesta ābolu sula var izraisīt pastiprinātu gāzu veidošanos, tāpēc lietojama tikai atšķaidīta ar ūdeni). Pirmajā dienā paeksperimentējiet gan ar sulu, gan ūdeni, lai noskaidrotu, kā jums ērtāk. Cilvēki, kas šo programmu lieto regulāri, parasti izvēlas ūdeni. Arī ārsti iesaka sulu labāk neizmantot lai neradītu lieku skābi organismā.
 • Vislabāk pulveri sajaukt ar koraļļūdeni (Coral Mine) tam pievienojot 6-8 pilienus hidrosela (Hidracel), kas samazina ūdens virsmas spraigumu un ļauj ūdeni ātrāk un pilnīgāk uzņemt. Sajaukt visērtāk atbilstoša tilpuma stikla burciņā ar noslēdzamu vāciņu. Izvēle jūsu ziņā.
 • Sulai vai ūdenim jābūt ne siltākam par istabas temperatūru. Lietojot siltāku ūdeni vai sulu, pulveris strauji uzbriedīs un to nebūs iespējams iedzert. Var arī siltu, bet tad jāizdzer ļoti ātri kamēr nav uzbriedis.
 • Sajauktais kokteilis jāizdzer nekavējoties, lai tas nepaspētu sabriest. Sajaukšanas procesā var palikt nelieli pulvera kamoliņi.

Otrajā posmā notiek intensīva zarnu trakta attīrīšanās. Kolo-Vadas Mix pulveris sabriestot veido želejas konsistences masu, kas spēj atmiekšķēt un maigi izvadīt no zarnu trakta tā saturu.

Katra paciņa Nr. 2 satur:

 • Altimeits – vienu tableti
 • Mega Acidophilus – vienu kapsulu
 • C vitamīns (500mg) – 1 tableti
 • Lucernu (Alfalfa) – 2 tabletes
 • Krūkli (Cascara Sagrada) – 1 tableti
 • Zāļu izlasi Nr.2 – 1tableti
 • Melnā rieksta lapas (Black Walnut Leaves) – 1 tablete

Kolo-Vada Mix pulverīša sastāvs: ceļteku sēklas (6.22 g.), kaolīns (5.03 g.), citrona miza (0.49 g.), lecitīns (0.12 g.), melnās plūmes (0.1 g.), aromātiska piedeva ar banānu smaržu (0.02 g.), lakricas saknes ekstrakts (0.01 g.).

Kaolīns darbojas kā sorbents, piesaistot toksīnus no zarnu trakta. Šī apbrīnojamā viela saista 40 reizes vairāk toksisko vielu par pašas svaru! Kaolīns sekmē zarnu satura izvadīšanu un attīra zarnu sieniņas no gļotainām nogulsnēm.

Trešais posms. Atjaunošanās – (3 dienas) no divpadsmitās līdz četrpadsmitajai programmas dienai

Trešajam atjaunošanas posmam paredzētas 6 paciņas Nr.3 pa astoņām kapsulām un tabletēm.

Lietošana: ik dienas lietot vienu paciņu Nr.3 reizē ar brokastīm un vienu reizē ar vakariņām.

Lai dotu iespēju gremošanas sistēmai pakāpeniski atjaunot normālu darbību, no 12- 14 dienai iesakām uzturā lietot tikai svaigus vai nedaudz kulināri apstrādātus dārzeņus, bet olbaltumvielas saturošus produktus (olas, gaļu u.c.), sākot no 13 dienas, atsākt lietot pakāpeniski ar nelielām porcijām.

Katra paciņa Nr.3 satur:

 • Altimeits – 1 tablete
 • Mega Acidophilus – 2 kapsulas
 • C vitamīns (500mg) – 1 tablete
 • Lucerna (Alfalfa) – 2 tabletes
 • Krūklis (Cascara Sagrada) – 1 tablete
 • Fermenti- 1 neliela krēmkrāsas kapsula

Gremošanu stimulējoši fermenti satur amilāzi, proteāzi, lipāzi, maltāzi, a-galaktozidāzi, peptidāzi, gliko amilāzi, Flanaganu mikroklasterus, bromelainu, celulāzi, saharāzi, papaīnu, laktāzi un fikotēnu. Šie fermenti sekmē labu barības sagremošanu pēc diētas otrajā posmā, kuras laikā tika uzņemtas tikai sulas.

Ja zarnu trakts strādā ar pārslodzi, bet zarnu funkcijas pavājinātas, programmu Kolo- Vada Plus var atkārtot pēc katriem diviem mēnešiem. Pārējos gadījumos, lai nodrošinātu gremošanas sistēmas normālu funkcionēšanu, iesakām to veikt divas reizes gadā.

Ieteicamā diēta attīrīšanās periodā:

No uztura izslēgt: gaļu un visus no tās gatavotos izstrādājumus, zivis un visus no tām gatavotos produktus, sēnes, sviestu, pienu un tā izstrādājumus, skābpiena produktus, konservus, maizi un balto miltu izstrādājumus, kafiju, tēju, cukuru (var lietot zāļu tējas, cukuru aizvietot ar medu, sāli aizvietot ar kaltētiem jūras kāpostiem vai sojas mērci).

Nelietot: produktus, kas izsauc pastiprinātu gāzu veidošanos: vīnogas, banānus, pupas, zirņus, svaigus vai skābētus kāpostus, rutkus, redīsus, melones, bumbierus, kartupeļus, riekstus un visus gāzētos dzērienus.

Var lietot: augļus un augļu salātus, dārzeņus un dārzeņu salātus (izslēdzot gāzes veidojošos), žāvētus un kaltētus augļus: aprikozes, melnās plūmes, rozīnes, vīģes.

Ieteicams: dārzeņu zupas ar zaļumiem un ķiploku. Tvaicētus dārzeņus: tomātus, kabačus, patisonus, ziedkāpostus, sīpolus, papriku. Gatavojot var pievienot zaļumus, ķiplokus un augu eļļas.

Receptes:

 • vārītu bieti sarīvēt vai sagriezt salmiņos, bagātīgi pievienot zaļumus, pēc garšas citronu sulu, ķiploku un aizdaram – augu (vēlams olīvu) eļļu.
 • Vārītai bietei var pievienot svaigu gurķi, kukurūzu, zaļumus, ķiploku, citrona sulu pēc garšas un augu eļļu.
 • Salātiem ņem vienādās proporcijās bieti, burkānu, ābolu, ķirbi, pievieno zaļumus un nedaudz citrona sulu. Aizdaram augu eļļu (vēlams olīvu).

Ieteicams lietot ūdenī vārītas putras:

 • griķu putra ar olīvu eļļu
 • brokastu pārslas ar ūdeni vai sulu
 • auzu pārslas ar medu
 • prosas putru ar rozīnēm, ķirbjiem un medu
 • bez sāls vārīta rīsu putra (rīsus iepriekš 1 stundu skalot aukstā tekošā ūdenī, pievienot rozīnes, žāvētas aprikozes, melnās plūmes) var pievienot sojas mērci ja vēlas

Obligāti nepieciešams: dienas laikā izdzert 1.5-2 litrus tīra negāzēta ūdens ar Coral Mine.

Salātu receptes, kas palīdzēs saglabāt veselību un skaistumu. Produktu daudzums norādīts vienai salātu porcijai:

 • 1 vidējs burkāns, puse ābola, 1 ēdamkarote diedzētu kviešu dīgstu svaigu vai žāvētu, 1- 2 daiviņas ķiploku.
 • 1 tomāts, neliels sīpols, 1 ēdamkarote diedzētu kviešu , 1-2 daiviņas ķiploka.
 • 1 neliela svaiga galda biete, puse ābola, 1 ēdamkarote diedzētu kviešu, 1-2 daiviņas ķiploka. Bieti un ābolu sarīvēt ar rīvi.
 • 2-3 lapas no galviņsalātiem, neliels sīpols, 1 ēdamkarote diedzētu kviešu, 1-2 daiviņas ķiploku.

Salātus samaisa ar jebkuru kvalitatīvu augu eļļu (olīvu, ķirbju, sojas, linu, kukurūzas, saulespuķu), pievienojam zaļumus un pēc garšas sojas mērci.

JAUTĀJUMI:

 • Ja programmas 2.etapa laikā nevar iztikt bez ēšanas?

Atbilde. Labākus rezultātus var sasniegt, ja šajā laikā nelieto barību, taču rezultāti neizpaliks, ja lietosiet kādu veselīgu kokteili, putru vai augli. Ja veselības stāvoklis neatļauj badoties  vai Jums ir diabēts un ar pārtiku jāuztur cukura līmenis, tad lietojiet  nepieciešamo ēdienu.

 • Ja ir kolīts vai divertikuloze?

Atbillde. Kolo – VADA PLUS iedarbība ir ļoti spēciga, tādēļ  var sagaidīt dažus traucējumus. Ja slimība nav pārāk smaga, nelielas grūtības var pārvarēt. Ja slimība ir nopietna, tad programmas pirmajā etapā devu samazināt divas reizes un šo etapu izpildīt divās nedēļās, bet otro etapu veikt ar pusslodzi vai pēc savām iespējām. Programmu atkārtot pēc vairākiem mēnešiem. Pulvera sajaukšana ar tīru alvejas sulu (TRUAloe) palīdz mazināt sāpes  un atveseļot organismu.

 • Ja ir hroniski aizcietējumi?

Atbilde. Kolo – VADA PLUS var palīdēt šādos gadījumos, tomēr jācenšās sasniegt regulāru vēdera izeju pirms un sagatavošanās etapā, lai otrajā etapā varētu realizēties attīrīšanās, nevis  tikai ātra zarnu trakta iztukšošanās.

 •  Ja ir smaguma sajūta kuņģī,  sāp galva?

Zarnu toksikais saturs var būt galvas sāpju vai diarejas iemesls. Strauja atteikšanās no kafijas arī var izraisīt galvas sāpes (labāk darīt to pakāpeniski). Sekojiet līdzi izdzertajam ūdens daudzumam – tam attīrīšanās laikā jābūt vismaz 30-40 ml uz 1 svara kilogramu dienā!

 • Ja nav bijusi vēdera izeja un ir sajūta ka vēders piepūties?

Jāpalielina Cascara Sagrada (Krūklis) deva (visātrākais efekts dzert to kā karstu tēju, ja var izturēt tā rūgto garšu), jādzer silts ūdens, jāvingro. Ja nekas nemainās, var uztaisīt klizmu.

 • Ja ir izpildīta gandrīz visa programma, taču nekādu neparastu izjūtu.

Organisms ir tīrs (ja esiet gados jauns) vai arī ļoti piesārņots (gados vecākiem cilvēkiem un nepieciešams vēl viens attīrīšanās kurss pēc 3~4 nedēļām). Detoksikācija notiek  jebkurā gadījumā, jo liela daļa toksīnu, smago metālu, zāļu un ķīmisko vielu izdalās no organisma nemanāmi.

 • Ko darīt, ja sākas vemšana no KOLO-VADA Miks pulvera kokteiļa.?

Atbilde. Kļūda visticamāk ir pulvera šķīdināšanā. Sulai vai ūdenim jābūt aukstiem, jārīkojās ātri – samaisīt un izdzert. Ja nevar pulveri iedzert, pievienot augļu sulu vai dzert pa puspaciņai uz 100 ml ūdens ik pēc 2 stundām. Ņemot vērā to, ka daudzums ir neliels, to var izdzert vienā paņēmienā.

Pēc šī kursa 2-3 nedēļas barojam organismu ar vitamīniem (Ultimate), lietojam dzīvās baktērijas (Mega acidophylus vai Coral Probiotic) un noteikti fermentus (Asimilatoru, Degstable vai Gremošanas formulu).

Lai jums laba veselība!

 

Iegāde: Nosūti mums ziņu vai zvani, lai pasūtītu šo produktu >>