3.solis – Uzturs

 

KAS NEPIECIEŠAMS MŪSU ŠŪNAI ?

Mēs visi ēdam 3-4 reizes dienā un it kā nejūtamies badā. Taču mūsu organismam, lai tas darbotos precīzi un bez traucējumiem, nepieciešamas konkrētas vielas. Piemēram, automašīnai arī ir vajadzīgs ne tikai kaut kāds benzīns, bet gan konkrētas markas benzīns, un vēl noteikti eļļa, bremžu šķidrums, logu mazgājamais šķidrums, un daudz kas cits.

Mūsu organisms sastāv no 12 orgānu sistēmām, un katrai sistēmai katru dienu nepieciešams attiecīgs dažādu vielu komplekts. Uzturam būtu jābūt PILNVĒRTĪGAM un PIETIEKAMAM, tas nozīmē, ka tam jāsatur visi nepieciešamie 70 mikroelementi, 12 vitamīni, 28 aminoskābes, 7 grupu fermenti, 3 nepiesātinātās taukskābes + šķiedrvielas un dzīvās baktērijas.

Universālā veselības formula:

1,5 l dzīva ūdens + 15 bāzes mikroelementi + 28 aminoskābes (7 neaizvietojamas) + 12 vitamīni + 7 grupas fermentu + 3 neaizvietojamās taukskābes

+ šķiedrvielas + dzīvās baktērijas + antioksidanti.

 Nepieciešams šūnai KATRU DIENU !!!

Paskatīsimies apkārt, kas notiek dabā. Dzīvnieki lieto dabīgu barību, dzer ūdeni, kāds pieejams, bet ja saslimst, tad atrod augus vai vielas, ar kurām ārstējas.

Mūsu apstākļi krasi atšķiras, – mēs pārsvarā izvēlamies produktus veikalos vai tirgū. Par cik visā pasaulē augsnē ir ļoti maz minerālvielu, to nav arī produktos. Vēl vairāk, – ekoloģiskā situācija lielo piesārņojumu rezultātā kļūst kritiska, nozīmīgu ļaunumu nodara hormonu un atbibiotiķu lietošana dzīvnieku uzturā un augu apstrāde ar bīstamām ķimikālijām.

Tā rezultātā ūdens un uzturs BIEŽI VIEN KĻŪST BĪSTAMS MŪSU VESELĪBAI un pat dzīvībai, bet mēs to pat nenojaušam, jo trūkst objektīvas informācijas.

Medicīnas patriarhs Hipokrāts savā laikā ir teicis:Jūsu uzturam ir jābūt jūsu zālēm, bet zāles lai ir jūsu uzturs

Rodas jautājums: vai ķīmisks ēdiens, tabletes, šprices un pulverīši var būt mūsu ikdienas uzturs? Vai par šādu uzturu runāja Hipokrāts? Ir jāsaprot, ka neviena viela, kas veselu cilvēku var padarīt slimu, NEVAR IZĀRSTĒT VESELU CILVĒKU (runa ir par ķīmiskām zālēm).

Zinātnieki ir aprēķinājuši, ka visu cilvēkam nepieciešamo uztura vielu diennakts daudzums no mūsdienu produktiem ir saņemams apēdot 50 kg pārtikas !

Tā, piemēram, vitamīna C dienas norma ir 15 apelsīni, vai 42 tomāti, vitamīna E norma – 10 tases olīveļļas, vai 36 tases saldo kartupeļu sulas, beta karotīna norma – 5 burkāni vai 6 tases kabaču ikru, selēna norma – 16 ceptas olas vai 160 banāni! Bez tam, jāiekļaujas 2000-2500 kilokalorijās! To izdarīt nav reāli, vai ne ?

 

KO DARĪT ?

Jāpaņem no dabas koncentrētā veidā sagatavotas dabas dāvanas, kuru uzturā nav pietiekamā daudzumā, jo CILVĒKS VAR ASIMILĒT TIKAI TĀDUS PRODUKTUS, KAS KĀDREIZ BIJUŠI AUGI VAI DZĪVNIEKI. Šādi dabas produkti cilvēka organismā asimilējas 98 %.

Aptiekā nopērkamos ķīmiskos vitamīnus organisms neatpazīst un asimilē tikai nelielu procentu – pārējais piesārņo organismu, bojā nieres un aknas.

Zinātnieki uzskata uztura bagātinātājus (UB) par vienīgo izdzīvošanas iespēju cilvēkiem.

Sākumā tie tika radīti kā efektīgākais līdzeklis slimību profilaksei, taču šodien jau gandrīz nav kam veikt profilaksi – mums vairs nav pilnīgi veselu cilvēku. Ir nepilnīgi izmeklēti vai vispār neizmeklēti cilvēki, jo sistēma, kas par to būtu atbildīga, netiek pienācīgi uzturēta, atbalstīta un darbojas pēc principa: “Slīcēju glābšana- pašu slīcēju rokās!”

Mēs likvidējām iztrūkstošo vielu deficītu. Šim nolūkam mums ir vairāk kā 100 nosaukumu dabīgu produktu. Šie produkti ražoti izmantojot pasaulē atzītu zinātnieku zināšanas un jaunākās mūsdienu tehnoloģijas.

ORGANISMS SAŅEM ENERĢIJU TIKAI NO ORGANISMIEM, KAS IR AUGI VAI DZĪVNIEKI UN REDZĒJUŠI SAULI UN ZEMI. Ķīmiski sintētiski savienojumi organismam nekādu labumu nedod.

Ir svarīgi noregulēt organisma darbību tā, lai tas spētu PATS PILNVĒRTĪGI FUNKCIONĒT UN CĪNĪTIES AR SLIMĪBU IZRAISOŠAJIEM FAKTORIEM, nevis neapdomīgi indēt to ar nezināmas izcelsmes un iedarbības ķīmiskām vielām.

Japāna šodien ir pirmajā vietā pasaulē iedzīvotāju dzīves ilguma ziņā- vidēji 87 gadi. 90% japāņu lieto uztura bagātinātājus, ASV – 70%, Eiropā- 50%, pie mums- apmēram 5-8%, un dzīves ilgums Latvijā – vidēji 63 gadi !

Statistika ir nepielūdzama: Latvija ieņem vadošo vietu pasaulē mirstības ziņā uz iedzīvotāju skaitu!

50-ito gadu sākumā, kad pilnībā sāka izpausties atombombardēšanas sekas, Japānas valdība pieņēma valsts programmu nācijas veselība atjaunošanai, kuras pamatā bija uztura bagātinātāji. Pateicoties tam, Japāna šodien ir pirmajā vietā pasaulē iedzīvotāju dzīves ilguma ziņā – vidēji 87 gadi, neskatoties uz to kādu graujošu ietekmi uz cilvēku veselību atstāja radiācija. Starpība Latvijai ar Japānu- 24 gadi, vai tie mums lieki?

Vai kāds ir iedomājies KO VAR PAVEIKT UN PIEDZĪVOT VESELS, LAIMĪGS CILVĒKS AR ZINĀMU DZĪVES PIEREDZI DIVDESMIT ČETROS GADOS ?!

Tātad nav svarīgi cik veselības cilvēks ir pazaudējis. Ir svarīgi cik tās ir atlicis un kā ar to rīkojas !