2.solis – Attīrīšana

 

ORGANISMA ATTĪRĪŠANA

Kādēļ tā nepieciešama ?

Helminti, toksīni, šlakvielas – tā ir milzīga un nopietna lai gan līdz galam neapzināta problēma!

Ja jūs domājat, ka šī tēma neattiecas uz jums, iepazīstieties ar faktiem: pēc PVO (Pasaules Veselības Organizācija pie ANO) datiem, 90-95% planētas iedzīvotāju ir inficēti ar dažādu veidu parazītiem, kas savukārt ik gadu izraisa 15-16 miljonu cilvēku priekšlaicīgu nāvi. Un nav svarīgi kāds ir valsts ekonomiskais stāvoklis vai cilvēka finansiālā labklājība – ŠĪ PROBLĒMA SKAR ITIN VISUS !

Cērmes

Pēc šī paša avota datiem, 80% visu nopietno saslimšanu (tai skaitā bronhīta, haimorīta, artrīta, vēža, bronhiālās astmas, alerģijas, diabēta, kuņģa čūlas un hroniska noguruma sindroma) pamats ir organisma hroniska intoksikācija.

 Doktors Braians Karpenters raksta: „Mums ir regulāri jāveic zarnu trakta attīrīšana, lai izvairītos no saindēšanās. 95% no organisma patērētā ūdens tiek asimilēts resnajā zarnā. No piesārņota zarnu trakta kopā ar ūdeni tiek uzsūkti toksiski savienojumi. Toksīni bloķē fermentus, bez kuriem neviena šūna nevar pilnvērtīgi darboties. 90% no saslimšanām sākas zarnu traktā. Būtībā tieši toksīni ir saslimšanas izraisītāji. Tie arī apgrūtina atveseļošanos, izjaucot pareizu vielmaiņu šūnu līmenī”.

Cilvēks piedzimst ar tīru organismu. Savas dzīves laikā par šīs tīrības uzturēšanu mēs īpaši nerūpējamies. Tāpat kā atkritumu vadā mēs tajā sametam nedzīvus pārtikas produktus bez fermentiem, un ēdiena atliekas izraisa rūgšanas procesus.

Mēs ēdam „mūžam svaigus” produktus, kuri sagatavoti, izmantojot modernas tehnoloģijas un satur emulgatorus, konservantus, mākslīgās krāsvielas, kancerogēnus, hormonus, ĢMO. Bez tam organismā uzkrājas kaitīgi savienojumi no apkārtējās vides (skatīt attēlu sadaļā 4.solis – Aizsardzība).

Mūsu zarnu trakts gadu gaitā kļūst aizvien līdzīgāks piesārņotam atkritumu vadam, kurā dzīvo parazīti (vīrusi, baktērijas, sēnes, helminti u.c.). Kilogramiem tiek sakrātas šlakvielas, dažādas indes, toksīni, kas savukārt kļūst par slimību izraisītājiem.

Vesela (tīra) un nevesela (netīra) resnā zarna

   

Parazīti acīs

Ir pierādīts, ka katrs pieaudzis cilvēks dzīves laikā organismā uzkrāj no 3 – 20 kg šlakvielu, kuras sāk negatīvi ietekmēt mūsu veselību. Sākas vielmaiņas traucējumi, tiek bremzēta enerģijas izstrāde, ātri vairojas dažādas baktērijas, pasliktinās nervu, imūnās un endokrīnās sistēmas darbība, samazinās vitamīnu un minerālvielu uzsūkšanās spēja.

Daudzi ārsti uzskata, ka ir neefektīvi un pat kaitīgi veikt ārstēšanu un organisma nostiprināšanu (masāžas, adatu terapijas) bez iepriekšējas organisma kompleksas attīrīšanas, jo tas tikai VĒL VAIRĀK IEDZEN SLIMĪBU UN KAITĪGĀS VIELAS ORGANISMA ŠŪNĀS.

Ņemot vērā minētos faktus, VISMAZ 2 REIZES GADĀ nepieciešams veikt organisma attīrīšanu ar dažādu tautu medicīnā pazīstamiem augu izcelsmes līdzekļiem – dabīgiem parazītu antagonistiem.

Atšķirībā no sintētiskiem farmācijas nozares antiparazitārajiem līdzekļiem, dabīgie nekaitē organismam, bet tieši otrādi pastiprina imunitāti. Rezultātā mums ir labi, bet „nelūgtiem viesiem” – neciešami.

ATTĪRĪŠANĀS PROGRAMMA KOLO-VADA PLUS. Tā ir unikāla daudzpakāpju organisma attīrīšanas programma. Īpaši atlasīti augu valsts komponenti palīdz atbrīvoties no šlakvielām un toksīniem, kas uzkrājušies organismā.

Programma Kolo-Vada Plus paredzēta 14 dienām un sastāv no trim posmiem, kas katrs harmoniski saskaņots ar organisma ikdienas funkcijām, tādā veidā neradot neērtības un neizjaucot ikdienas ierasto dzīves ritmu.

Programma Kolo-Vada plus ir vienkāršs, bet efektīvs veids, kā radīt organismā veselīgu iekšējo vidi, izvadot šlakvielas no gremošanas trakta, resnās zarnas un visa organisma kopumā.

Programma sastāv no Kolo-Vada Mix pulverīšiem un īpašām kapsulām. Iedarbojoties kopīgi šie ingredienti labi attīra zarnu traktu, radot priekšnoteikumus veselības nostiprināšanai.

Kolo-Vada Plus. Kā lietot?

Citi Organismu attīrīšanas produkti >>

Organisma piesārņotības septiņas pakāpes. Notestē sevi!