MindSet

 

MindSet

90 kapsulas

Kods: 91819

«MindSet» ir efektīvs produkts uz L-karnitīna un augu ekstraktu bāzes, centrālās nervu sistēmas darbības uzlabošanai. Tas uzlabo galvas smadzeņu asinsriti un šūnu barošanu, uzmanību, atmiņu, stimulē domāšanas prasmes, paaugstina organisma enerģētisko potenciālu, darbspējas un noturību pret stresu.

Tieši L-acetilkarnitīna un liposkābes savienojumu ASV Nacionālā vēža institūta vēža bioloģijas nodaļa atzina par efektīvu pret novecošanos, kā arī organisma dzīvotspējas paaugstināšanai. Šajā savienojumā L-acetilkarnitīna hidrohlorīds  veicina vispārējā metabolisma aktivitāti un prāta spējas. Liposkābe kā antioksidants aizsargā no paaugstināta brīvo radikāļu līmeņa, kas veidojas metabolisma palielināšanās rezultātā. Tādējādi, šī savienība kļūst divtik labvēlīga vidēja vecuma un pusmūža vecuma cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savu vispārējo veselības stāvokli un pagarināt savu aktīvo dzīvesspēju.

Tirozīns un teanīns  — aminoskābes, kas atbild par adrenalīna sintēzi un garastāvokļa optimizāciju, uzlabo virsnieru  un hipofīzes funkcijas. Tās piedalās gamma-aminosviestskābes izstrādē, kas ir spēcīgs komponents aizsardzībā pret stresu. Tām ir būtiska loma visu atmiņas veidu formēšanā, kā arī tās sniedz nomierinošu iedarbību uz nervu sistēmu.

B grupas vitamīni (В6, В9, В12) optimizē pēc stresa uzvedību, piedalās „miega-nomoda” cikla atjaunošanā, profilaktiski iedarbojas uz dažādu galvas smadzeņu struktūru traucējumiem.  

Reiši sēne  sniedz daudzpusēju iedarbību uz CNS darbību. Tās dziedinošais noslēpums slēpjas tajā, ka tā nomierina „pāruzbudinātu” nervu sistēmu, taču  nerada miegainību. Tās bioaktīvās vielas nenomāc un neuzbudina nervu sistēmu, bet gan optimizē nervu šūnu darbību. Šādas harmonizējošas iedarbības rezultātā uzlabojas miega kvalitāte, kā arī aktivitāte nomoda laikā.

No arhīviem ir zināms, ka Min dinastijas ķīniešu ārsti (1368-1644 m.ē.) un pat vēl senākos periodos, ar šo sēņu uzlējumiem ārstēja pacientus ar sirds slimībām un to izrakstīja arī tiem, kas sūdzējās par „spiedošu sajūtu krūtīs”. Austrumu dziednieki izmantoja reiši kā līdzekli lai uzturētu jaunību – tāpēc to dēvē par „nemirstības sēni”.

Ingvera saknes, ginkgo biloba, gotu kolas, rozmarīna ekstrakti  — dabas antioksidanti, kas tonizē asinsrites sistēmu un jo īpaši nervu sistēmu. Šie augi ir pierādījuši savu efektivitāti asinsvadu nostiprināšanā, galvas smadzeņu asinsrites uzlabošanā un arteriālā asinsspiediena uzlabošanā.

Liposkābe — aktīvs antioksidants (N vitamīns), kas aizsargā mitohondrijus no agresīvajiem radikāļiem. Šī viela pilda koenzīma funkciju, jo tā ir enerģētiskā barība šūnu smadzenēm un pasargā tās no oksidēšanās procesiem. Viena no galvenajām liposkābes, kuru vēl dažkārt dēvē par N vitamīnu, funkcijām ir nervu šūnu aizsardzība pret dažādiem bojājumiem, kas radušies nepietiekamas galvas smadzeņu asins apgādes rezultātā (pēc ķirurģiskas iejaukšanās vai insulta).

«MindSet» sniedz atveseļojošu efektu:
  • novērš aterosklerozes veidošanos;
  • paaugstina smadzeņu enerģētiku un darba spējas;
  • uzlabo domāšanas funkcijas, atmiņu, uzmanību;
  • palēnina organisma novecošanos;
  • normalizē «miega — nomoda» ciklu.
  Produktu iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti (reģistrācija bez maksas šeit). Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts  atlaižu kartes  Nr., kuru nosaucot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā)  visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā. Coral Club veikalu tīklu karte šeit