Rezultāti – Sanita Meikšāne

Sākt lietot Koraļļu Kluba produktus man nebija spontāns lēmums, jo pirms tam vairāk kā gadu sociālajos tīklos sekoju līdzi rakstiem par produktiem, par cilvēku rezultātiem lietojot Koraļļu Kluba produktus, kā arī dzirdēju ļoti pozitīvas atsauksmes no sev pazīstamiem cilvēkiem, kuri jau lietoja šos produktus.

Pēc 2019.gada sagaidīšanas sapratu, ka viss, stop, pietiek, gribu mainīt savu dzīvi, es negribu dzīvot ar patstāvīgu nogurumu vakaros pēc darba, ar sajūtu, ka veļos kā bumbiņa, jo ir smaguma sajūta un pēc smagas darba dienas nervu zāles meklēt alkoholā.

Piesakoties projektā ”Izmaini savu dzīvi 90 dienās” sākās manas lielās pārmaiņas un tagad droši varu teikt, ka projekta laikā ir ne tikai uzlabojusies pašsajūta un esmu kļuvus slaidāka, bet ir sakārtojusies arī galva, ir mainījusies domāšana.

Pirmās pārmaiņas ar mani notika jau projekta pirmajās divās nedēļās, man atgriezās 100% enerģija. Ja kādreiz pēc darba atnākot mājās nebija ne spēka, ne vēlēšanās pat divus šķīvus nomazgāt, un lai attietu pēc smagas darba dienas vajadzēja iedzert pāris alus pudeles vai vīna glāzes, tad kārtīgi pieēdos pie TV un gāju gulēt. Sākot lietot Koraļļu produktus, mana nervu sistēma nostabilizējās un enerģija sāka straumēm plūst, pēc smagas darba dienas varu vēl kalnus gāzt, alkohols nervu nomierināšanai nav vajadzīgs un arī ēšanas paradumi ir kļuvuši veselīgāki.

Sanita MeikšāneDrīz pēc tam parādījās arī viegluma sajūta. Tas notika pirms vēl svars bija sācis samazināties, vairs nebija tā sajūta, ka veļos kā bumbiņa. Ilgi nebija jāgaida līdz arī liekie kilogrami pamazām sāka pazust, projekta laikā zaudēju 4 kg, bet tas notika bez drastiskām diētām, bez stresa. No sākuma dzīvoju savu ierasto dzīvi, bet tad organisms pats sāka prasīt arvien veselīgāku ēdienu. Apmēram līdz 35 gadiem mans organisms pats tika galā ar lieko svaru, te viņš pieauga, te atkal pazuda, taču jo vecāka kļuvu (šobrīd man ir 42 gadi), jo vairāk svars tikai un vienīgi pieauga. Pagājušā gada pavasarī izgāju drastisku diētu nedēļas garumā, kuras laikā nemitīgi biju badā un stresā, nometu 5 kg, kuri ātri vien ar uzviju atgriezās.

Viena no manām lielākajām sāpēm bija mati, pēc dabas man viņi ir smalki un dabīgi lokaini. Nebūs pārspīlēti teikt, ka cenšos viņus izaudzēt gadus 20 noteikti. Saknes jau izaug, bet garāki nepaliek, ļoti krita ārā. Esmu pat daudzus gadus atpakaļ bijusi pie matu speciālista trihologa uz konsultāciju. Par bargu naudu esmu pirkusi matu maskas, šampūnus, pat par 40-50 EUR, taču bez panākumiem. Kā bija īsi un plāni, tā arī palika. Liels bija mans prieks un laime, ka sākot lietot Koraļļu produktus mani mati sāka augt, viņi palika biezāki un tās nav manas iedomas, jo to apstiprināja arī mana friziere. Projekta laikā pie viņas biju divas reizes un viņas vārdi pēdējā apmeklējuma reizē bija, ka pagājušo reiz jau bija labi, bet šoreiz ir vēl labāk.

Esmu iemācījusies dzert ūdeni, šobrīd izdzeru 3 l dienā un atkal jāatzīmē, ka tas notiek nepiespiežot sevi to darīt, jo organisms pats prasa ūdeni. Kādreiz, īpaši jau ziemā, bieži bija dienas, kad ūdeni neizdzēru nemaz, no rīta kafija, vakarā alus.

Man ir sēdošs darbs pie datora un dienas laikā kājas mēdza pietūkt tā, ka vakarā mājas ejot, garos zābakus līdz galam nevarēju aiztaisīt Neviļus atklāju, ka arī šī problēma ar kāju pietūkšanu mani vairs nemoka, kaut gan par to pat nebiju teikusi savai veselības trenerei. Tāpat arī pamanīju, ka mana atmiņa ir uzlabojusies.

Vēl viens no lielākajiem ieguvumiem projekta laikā bija zināšanas, ko ieguvu gan čatā ar treneriem un projekta dalībniekiem, gan ļoti interesantajās un izglītojošajās lekcijās, kuras vada ļoti pieredzējuši un brīnišķīgi treneri nutriciologi.

Bet šis ir tikai pats sākums, sākums citai lieliskākai un kvalitatīvākai dzīvei!

Sanitas Meikšānes rezultāti, projekta “Izmaini savu dzīvi 90 dienās” ietvaros

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti (bezmaksas reģistrācijas forma). Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā. Konsultācijai varat sazināties ar mums.