Vasaras detox izaicinājums

Pēc ilgstošas mājās sēdēšanas, ir laiks atgriezties formā un sagatavoties vasaraiI! Lieliska iespēja uzlabot izskatu, pašsajūtu, ādas stāvokli un savest kārtībā nervu sistēmu ir darbojoties kopā projektā “VASARAS DETOX IZAICINĀJUMS”.

Sākam 1. jūnijā!

Vai zināji, ka toksīni, kas uzkrājas organismā, var radīt dažādas sekas? Tādas kā liekais svars, regulāras galvassāpes, migrēnu, aizkaitināmību, paaugstinātu nogurumu, ādas problēmas un alerģijas, nagu un matu problēmas, biežu slimošana, tūskas.

30 dienu DETOX programma paredzēta tiem, kas: ?Meklē veidu, kā vienkārši un efektīvi attīrīt organismu ?Vēlas iegūt vairāk enerģijas un uzlabot kopējo veselības stāvokli, pašsajūtu ?Vēlas uzlabot ādas stāvokli ?Vēlas justies viegli

‼️Piesakies detox izaicinājumam 30 dienas, kas balstīts uz dzīva ūdens un dabas vielu programmu lietošanu.

❓Kā tas notiks? 30 dienās ieviesīsim jaunus, veselīgus ieradumus – dzīva ūdens lietošanu ikdienā, ēšanas paradumu maiņu, kustības, attīrīsim organismu no toksīniem, atjaunosim organisma sistēmu optimālu darbību.

? KO VAR SAGAIDĪT PĒC DETOX IZAICINĀJUMA: * Enerģijas līmeņa paaugstināšanos. * Ādas stāvokļa uzlabošanos. * Imunitātes paaugstināšanos. * Šūnu vielmaiņas procesu normalizēšanos. * Vitamīnu un citu uzturvielu uzsūkšanās spējas palielināšanos zarnu traktā. * Svara korekciju.

➡️ Projekta dalībniekiem ir izveidota speciāla platforma, kurā katru dienu tiks sniegtas dzīvesveida uzlabošanas rekomendācijas, varēs uzdot jautājumus un saņemt atbildes no nutriciologiem un veselības konsultantiem, kā arī dalīties ar saviem un sekot līdzi citu dalībnieku rezultātiem!

Lai pieteiktos projektam, zvani uz tālr. +371 29126698 un saņem bezmaksas konsultāciju.