Safrino

  • Palīdz atgūt emocionālo līdzsvaru regulāra ikdienas stresa apstākļos, mazina spriedzi un aizkaitināmību, uzlabo noskaņojumu un miega kvalitāti.
  • Palīdz atjaunot emocionālo līdzsvaru stresa apstākļos, tostarp PMS un menopauzes laikā, uzlabot noskaņojumu un miega kvalitāti, samazināt stresa ietekmi uz sirdi, uzturot normālu sirdsdarbības ātrumu
  • 30 mg patentētā šafrāna ekstrakta Safr’Inside™ un 350 mg mioinozitola 1 kapsulā
  • Ērta lietošana 1 reizi dienā
  Patentētais šafrāna ekstrakts Safr’Inside™ Šis ir pirmais un vienīgais patentētais safrāna ekstrakts Eiropā – franču kompānijas Activ`Inside 7 gadu zinātnisko pētījumu rezultāts. To iegūst no augstas kvalitātes Irānas Sargol safrāna, kas ir bagāts ar aktīvajām vielām – safromotivīniem (krocīns, pikrokrocīns un safranāls), kas pazīstami ar spēju izturēt stresu. Patentētā Tech’care Extraction™ ekstrakta tehnoloģija saglabā augstu safromotivīnu koncentrāciju un to unikālo dabisko profilu. Safr’Inside™ bija NutraIngredients Awards Asia finālists 2018. gadā un NutraIngredients Awards Europe finālists 2021. gadā. Saskaņā ar klīnisko novērojumu rezultātiem, Safr’Inside ™ palielina serotonīna koncentrāciju par 50%, samazina kortizola (stresa hormona) līmeni par 44%.

Mioinozitols — inozitola aktīvā forma, kas organismā viegli uzsūcas. Mioinozitols ir atrodams dažos augļos, pākšaugos un riekstos, un organisms to sintezē arī pats. Tam ir svarīga loma glikozes – smadzeņu enerģijas avota – vielmaiņā, tas ir nepieciešams serotonīna un dopamīna fizioloģiskajai iedarbībai, kas palielina stresa izturību, palīdz mazināt trauksmi un aizkaitināmību.

      Lietošana pieaugušajiem 1 kapsula dienā, ēšanas laikā. Lietošanas ilgums – 1 mēnesis.  

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.