Olga Butakova Rīgā 2016.gada 29.-31.jūlijā

Šovasar Latvijā tiek sagaidīta ārste Olga Butakova ar trīs dienu Veselības Akadēmijas programmu: “Kā saglabāt veselību mūsdienu pasaulē”.

Vineta Meduņecka:

“Beidzot sagaidījām!!! Prieks?? Bija laiks kad ar aizrautību klausījos viņas aizraujošās lekcijas no agra rīta līdz vēlam vakaram ! Klausījos, centos izprast (galvā tulkoju), konspektēju, rakstīju savus lekciju plānus…utt. Apbrīnoju un ļoti cienu ārsti par drosmi, patiesumu, sirsnību. Par‪ ‎unikālajām‬ zināšanām, kas nav tikai teorija, bet prakse! ? ‪‎Zināšanām‬, kuras uzskatu par vienu no savas dzīves lielākajām Dieva‪ dāvanām‬, jo viss ko vēlējos ir atrisināts! Būs ļoti vērtīgi ikvienam, īpaši domājošiem ārstiem, masieriem, pirtniekiem, kosmetologiem, cilvēkiem kas darbojas ar enerģijām un dabas vielām vai vēlas palīdzēt cilvēkiem un sev tuvajiem.???”.

OLGA BUTAKOVA Pedagoģisko zinātņu kandidāte, ANO Starptautiskās Informatizācijas Akadēmijas akadēmiķe, Maskavas Veselības Atjaunošanas institūta dibinātāja un galvenā ārste. Ir vadījusi un praktiski izstrādājusi apmācību sistēmas metodes un veidus veselības saglabāšanai tikai un vienīgi ar dabīgiem līdzekļiem un dabas produktiem. Cilvēks ar ievērojamu personīgo un profesionālo pieredzi veselības atjaunošanā un uzturēšanā. Olga Butakova zināšanas pasniedz tā, lai ikviens, arī bez medicīniskas izglītības, varētu viegli saprast un pielietot gūtās teorētiskās zināšanas praktiski savai, savu tuvinieku un apkārtējo cilvēku veselības sakārtošanai un uzturēšanai. Ikviena tikšanās ar šo izsmalcināti gudro, viedo, atraktīvo un interesanto personību, ir jaunu apvāršņu pietuvināšana, izraušanās no ikdienas un ierūsējušiem stereotipiem. Ja ir interese iegūt jaunākās praktiskās zināšanas par to, kā šūnu līmenī ir iespējams ikvienā vecumā sakārtot savu veselību, kā arvien būt veselam, tad šī Akadēmija ir domāta jums!

GALVENĀS SEMINĀRA TĒMAS:

Universāla veselības atjaunošanas tehnoloģija jebkurā vecumā.

Atjaunošanās un pašregulācijas mehānismu iedarbināšana. Kopējā sabalansēta uztura sistēma kā enerģijas un veselības avots. Uzturs, kas iznīcina cilvēkus.

Šūnu uzturs – sistēmiska pieeja organisma pašatjaunošanās procesam.

Bioloģiski aktīvas neaizvietojamas pārtikas vielas Coral Club produktos – kā iespēja pilnībā nosegt visas organisma vajadzības neatkarīgi no vecuma.

Jaunie zinātniskie atklājumi par neatkarīgajām zarnu trakta smadzenēm.

Kuņģa-zarnu trakta darbības optimizācija.

Slimību rašanās likumi un mūsu iespējas tos ietekmēt ar uzturu.

Izvadsistēmu darbības mehānisms.

Organisma attīrīšanas algoritmi – kā pareizi to izdarīt – kādos gadījumos nedrīkst un kā to pareizi izdarīt.

Attīrošie pārtikas produkti un specijas – to pielietojums attīrīšanās procesā.

Testēšana un paštestēšana lai noteiktu organisma piesārņotības pakāpi un piemērotāko attīrīšanās metodi. Attīrīšanās hronisku slimību gadījumos. Attīrīšanās atkarībā no vecumā. Attīrīšanās no ķīmiskā piesārņojuma – radionukleīdu, metabolītu un toksisko indīgo vielu izvadīšana.

Antiparazitārā, antobakteriālā, antivīrusu, sēņu un protozoīdu izvade no organisma.

Attīrīšanās pēc medikamentu lietošanas – antibiotikām, hormoniem, ķīmiskiem preperātiem.

Zarnu trakta attīrīšana – individuāla, ģimenes, bērnu. Zarnu trakta darbības atjaunošana.

Aknu attīrīšana – individuāla, ģimenes, bērnu.

Nieru attīrīšana un to funkciju atjaunošana.

Limfātiskās sistēmas attīrīšana. Bronhu attīrīšana un atjaunošana. Attīrīšanās programma bieži un ilgstoši slimojošiem bērniem.

Detox programma smēķētājiem.

Attīrīšanās un atjaunošanās veciem cilvēkiem kā iespēja paildzināt dzīvi un tās kvalitāti.

Smadzeņu darbības atjaunošana (Alcheimera slimības gadījumos).

Attīrīšanās osteohondrozes un saistaudu slimību gadījumos. Attīrīšanās vairogdziedzera slimību gadījumos. Atjaunošanās un attīrīšanās lai samazinātu lieko svaru.

Smadzeņu darbības atjaunošana un attīrīšanās depresijas, stresa u.c. gadījumos.

Attīrīšanās programma plānojot grūtniecību.

Pirmsoperācijas sagatavošana un pēcoperācijas atajunošanās.

Liekā svara problēmas un to konceptuāli risinājumi (vesela liela sadaļa tiks veltīta tieši šai problēmai – ko ēst, cik ēst utt).

Cilvēka enerģētiskā potenciāla paaugstināšana.

Detalizētu semināra programmu un reģistrācijas linku, jautājiet saviem līderiem vai  rakstot uz e-pastu: smartlife.lv/kontakti/ vai zvanot +371 29160327 Semināra cena – 50 eiro par vienu dienu (savlaicīgi reģistrējoties atlaide 5 eiro katrai dienai). Var apmeklēt atsevišķas semināra dienas.

Adrese: Banku augstskola, Kr.Valdemāra 161, Rīga.

Norises laiks: 29. jūlijā plkst. reģistrācija no 10:00 sākums no 12:00 ar pārtraukumu, līdz 20:00. 30. jūlijā plkst. reģistrācija no 9:00 sākums no 10:00 ar pārtraukumu, līdz 18:00. 31. jūlijā plkst. reģistrācija no 9:00 sākums no 10:00 ar pārtraukumu, līdz 18:00.