Kārlis (57 gadi)

Ceļš līdz koraļļiem man nebija ātrs.

Dabas medicīnai biju uzticīgs jau no bērnības, taču tad, kad jaunībā 27 gados man mūsdienu medicīna pateica, ka visu mūžu būs jāsēž uz tabletēm, negribēju tam piekrist un sāku meklēt citus ceļus. Izmēģināju homeopātiju, kas man pirmajā reizē nepalīdzēja. Pēc tam izgāju vairākus adatu terapijas kursus, kas mani nolika atpakaļ uz kājām un ļāva noticēt, ka katrā cilvēkā darbojas iekšējā aptieciņa un attiecīgi stimulējot un papildinot to, tā pati salabo ķermeni.

Tālāk dzīvē uzticējos homeopātijai, dabas zālītēm. Taču laikam ejot manā veselībā sāka parādīties dažādas problēmas un, izejot dažādas diagnostikas, tradicionālā medicīna mani sūtīja no viena speciālista pie otra, tā arī nedodot pat cerību, atrisināt manas veselības problēmas.

2018. gada rudenī pirmo reizi saskāros ar uztura bagātinātājiem profesionālu un atsaucīgu konsultantu rokās. Toreiz konsultantu komanda izveidoja produktu kursu manai vecākajai meitai, kura jau gatavojās mugurkaula operācijai. Taču laimīgas sagadīšanās dēļ operācija tika pārcelta uz vēlāku laiku (pēc operācijas bija risks palikt ratiņkrēslā).

Redzot, kādu efektu pareizā kombinācijā un secībā uztura bagātinātāji, masāža, fiziskās aktivitātes un sabalansēts uzturs palīdzēja sakārtot veselību manai meitai, nolēmu tos izmēģināt uz sevi. Rezultāts meitai bija tāds, ka viņa attteicās no muguras operācijas un nu jau vairāk kā pus gadu ir aizmirsusi visas savas muguras problēmas. Tas viņai prasīja tikai 4 mēnešus.

Izrunājot ar savu veselības konsultantu manas veselības problēmas (tradicionālā medicīna tām jau vairākus gadus nepiedāvāja sakarīgu risinājumu), kuras vēlējos sakārtot, ķēros pie darba.

Kompleksa pieeja un optimāla produktu lietošanas secība, izmaiņas uzturā un fiziskās aktivitātes, ilgi nelika gaidīt rezultātus.

Nepilnu 5 mēnešu laikā ķermenis atguva sajūtas, kādas man bija pirms 10-15 gadiem. :) Gandrīz nekas vairs nesāp un ķermenis viegli kustās.

Tālāk detalizētāk

Regulāri dzerot ūdeni, ātri pazuda alus vēderiņš. Pazuda ieradums dienas laikā kaut ko uzgrauzt :), jo bija jādzer ūdens un jāievēro ūdens dzeršanas režīms. Vēl joprojām mācos ieviest savā ikdienā ieradumu pareizi un pietiekošā daudzumā izdzert ūdeni, jo gadās, ka par to piemirstu.

Pievienojot Coral Detox programmu, pakāpeniski samazinājās nierakmeņu sāpes.

Lietojot skudru koka mizu un tējas koka eļļu, pazuda kājas nagam sēnītes simptomi (ar šo problēmu es mocījos/ārstējos 2 gadus).

Tālāk izgāju Kolovadu, tādejādi noslēdzot pirmo ķermeņa tīrīšanas kārtu.

Pārgāju pie nākošā etapa – ķermeņa barošanas.

Viens no pirmajiem, ko sāku lietot bija Bi-luron un Flexikor. Tos lietojot, pamazām sajutu, ka ķermenis atgūst lokanību un es beidzot varēju vingrojot ar rokām aizsniegt kāju pirkstus.

Pēc kāda laika pēkšņi no rītiem sāku pamanīt, ka varu no gultas viegli piecelties. Ķermenī bija parādījusies viegluma sajūta un elastība. Nu vingošana kļuva man par patīkamu ķermeņa izkustināšanu.

Tagad varu uzskriet pa trepēm ik pa 3!!! pakāpieniem. Bez piepūles uzkāpt līdz 4.stāvam (neatceros, kad jaunībā kaut ko tādu varēju).

Bi-luron bija devis arī savu artavu maniem ceļgaliem. Tie pēc 15 gadu sāpēšanas, beidzot pārstāja sāpēt. Ar mašīnu vairs nebija problēmas nobraukt lielus ceļa gabalus vairākas stundas no vietas. Ceļgali vairs neprotestēja.

Lietojot magniju, tiku vaļā arī no krampjiem, kas diezgan bieži mani vingrojot un staipoties piemeklēja. Iepatikās arī magnija blakus efekts – viega vēdera izeja.

Pamanīju, ka naktīs arī krietni mazāk svīstu (laikam Andropauzes efekti pakāpeniski samazinājās ).

Iepatikās man arī lecitīna, Mindset un grifonijas kombinācija, kad esot miega badā, arī dienas laikā ir laba prāta uztvere, kreatīvi un labi domājas. Pats brīnos, kur tādas domas nāk.

VisiPrime kopā ar Bi-luron man viennozīmīgi nostiprināja redzi un pat acīmredzami padarīja manu redzi jūtami asāku.

Ir vēl daudzi interesanti Coral produkti, kuras esmu gatavs pamēģināt, lai pēc iespējas labāk sakārtotu sava ķermeņa veselības stāvokli.

Šajā laikā, kopš lietoju koraļļus, esmu sapratis, ka ļoti svarīga ir kompleksa un secīga pieeja katrai veselības problēmai. Ir svarīgi, lai ir kontakts ar labu konsultantu-nutriciologu, kurš izskaidros kādā kombinācijā un kā lietot Coral produktus, čats, kurā nepārtraukti notiek informācijas apmaiņa, par to kādas produktu kombinācijas dod vienai vai otrai problēmai labāko efektu.

Kā Coral club produkti 5 mēnešos spēj novērst sāpes ceļgalos, krampjus, stīvumu u.c. problēmas

Sazinoties ar mums, Jūs varat saņemt individuālu nutriciologa konsultāciju par produkta lietošanu. Produkta iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti (reģistrācijas bez maksas šeit).

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru nosaucot Jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.