Cellution 7

 

Cellution 7 kosmētika – izaicinājums laikam !

 

Apsveicam visus tos, kas vēlas būt skaisti, jauni un rūpējas par savu ārieni, ar ilgi gaidīto, pārsteidzošo, kosmetoloģijā revolucionāro kosmētisko līniju sejas ādas kopšanai !

 Kāpēc ilgi gaidītā un revolucionārā?

Kosmētika ir ne tikai ilgstoši izstrādāta, bet arī izmēģināta. Rezultātā ir iegūtas ļoti labas atsauksmes. Amerikā pirmie C7 izmēģināja fotomodeļi, aktieri, biznesmeņi, dažādu profesiju pārstāvji – gan vīrieši gan sievietes.

Coral Club International sadarbībā ar RBC paliek uzticīgs tam produktu radīšanas ceļam, kas tika novērtēts un izvēlēts jau pašā kompānijas dibināšanas sākumā: labākie dabīgie augu valsts komponenti un nanoklasteru tehnoloģija (barības vielu piegāde tieši šūnā). Barības vielu iekļūšana dziļi ādas pamataudos – tā ir principiālā šīs kosmētikas atšķirība no citām!

C7 darbības princips ir atjaunot dermas matricu uz pašas šūnas darbības rēķina, radīt ādai apstākļus, kas palīdz saglabāt tvirtumu, elastību, dabisku skaistumu. Nekādas vardarbības un mākslīgas mitruma aizturēšanas ar hormonu vai minerāleļļu palīdzību, nekādas sintētikas! Tikai enerģija un augstvērtīgs šūnu „celtniecības materiāls”.

C7 radīta uz labākā mitrinošā un barojošā avota – Aloe-Vera bāzes. Tās „tēvs” Klints Hovards daudzus gadus veltījis alojas izpētei un produkcijas radīšanai uz alojas bāzes, pievienojot jūras aļģes, augu un augļu ekstraktus, antioksidantus, peptīdus un aminoskābes!

CCI zinātnieki veica izpēti, kuri augi ir jaunības un skaistuma avots un atlasīja veselu plejādi „zelta medaļu” cienīgus: papaiju, kumelīti, ehināceju, spirulīnu, kviešus, apelsīnu un greipfrūta eļļas, zaļās tējas un rozmarīna lapas, citronu, ananāsu, vijolīti, salviju, ģerāniju, saulespuķu un vīnogu sēklu eļļas, žibulīti, gurķi, akāciju u.c.

Tādēļ, ka C7 izmantoti revolucionāri 21.gadsimta atklājumi kosmetoloģijā:

MATRIKSILS 3000 (mitrinošajā, ādas novecošanu aizkavējošā krēmā) – mikrokalogēns, kurš izdalīts no jūras aļģēm. Iedarbojas uz ādu šūnu līmenī, veicina ādas dabiskā kalogēna, elastīna un hualuronskābes veidošanos. Tādējādi notiek ādas starpšūnu vielas atjaunošanās, mazinās grumbiņas un palielinās ādas spraigums.

ARGILERĪNS (serumā pret dziļajām grumbām) – unikāls peptīds, kas novērš jaunu grumbu veidošanos un izgludina vecās. Veicina ādas reljefa izlīdzināšanos, rada botoksa efektu, bet noturīgāku un bez nepatīkamiem blakusefektiem.

AIZERILS (krēmā ap acīm) – unikāls līdzeklis lai likvidētu aizpampumu un pigmentāciju ap acīm. Pareizas un efektīvas ādas kopšanai tiek piedāvāta bāzes šūnu dziļa mitrināšana un barošana nevis abrazīvu līdzekļu un botoksa injekciju izmantošana.

NANOKLASTERU TEHNOLOĢIJA – pateicoties barības vielu tiešai piegādei šūnā, kas nodrošina to 100 % asimilēšanu, ļauj iegūt pārsteidzošu un, kas ir īpaši svarīgi, ilglaicīgu rezultātu.

Ikdienas sejas kopšana prasa tikai 3 minūtes laika no rīta un vakarā:

 

1.solis. Attīrīšana – Putas dziļai attīrīšanai.

2.solis. Barošana – Barojošs serums (no rīta). Ārstēšana – serums pret dziļām grumbām pēc nepieciešamības (vakarā).

3.spolis. Atjaunošana – krēms ādai ap acīm.

4.solis. Mitrināšana – mitrinošs, ādas novecošanu aizkavējošs krēms.

 

Iknedēļas procedūras:

Maska – pīlings (1-2 reizes nedēļā).

Pateicoties aļģēm, kas iegūtas Brazīlijas tropisko ūdeņu tīrajos krastos, ir iegūts enzīmu pīlinga produkts. Tas stimulē šūnu atjaunošanu un reģenerāciju. Uzklāj uz sejas un kakla ādas, pēc 1-2 min. vieglām apļveida kustībām noņem no tās lieko ādas slānīti. Pēc tam noskalo ar siltu ūdeni.

Atjaunojoša un tonizējoša maska (1-2 reizes nedēļā).

Unikāla maska sejas tonizēšanai un ādas savilkšanai. Sava veida zemādas muskuļu treniņš. Nedziļās grumbas izzūd pēc pirmās pielietošanas, pakāpeniski izzūd dziļās, atjaunojas pirmatnējais ādas maigums un elastība, uzlabojas sejas krāsa.

Ļoti labs rezultāts lietojot to pēc sejas pīlinga.

Kosmētikas priekšrocības:

 • Ir piemērota visiem ādas tipiem;
 • Nodrošina visu ikdienas ādas kopšanas kompleksu;
 • Aizsargā no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes;
 • Novērš grumbas un aizkavē to veidošanos;
 • Tai ir liftinga efekts;
 • Paaugstina turgoru un ādas mitruma līmeni;
 • Uzlabo un atsvaidzina seja ādas krāsu.

Pierādīts, ka šīs kosmētikas lietošana novērš:

 • uzpampumu zem acīm 15 dienās;
 • grumbiņu daudzumu ap acīm par 27 %;
 • sejas grumbu daudzumu un dziļumu par 45 %;
 • novecošanas pigmentus par 30-40 %.