Attīrīšanās – veselības un ilgmūžības pamats

Pilnvērtīga dzīve un laimes sajūta ikvienam cilvēkam nav iespējama bez labas pašsajūtas. Tikai vesels cilvēks var pilnībā nodoties savu dzīves plānu realizācijai.

Kāpēc cilvēkiem rodas slimības?

Šajā lekcijā dalīsimies ar Jums par to, cik liela nozīme cilvēka veselībā un labā pašsajūtā ir organisma attīrīšanai un nodrošināšanai ar dzīvu ūdeni un uzturvielām. Daudzi ārsti uzskata, ka ir neefektīvi un pat kaitīgi veikt ārstēšanu un organisma nostiprināšanu (masāžas, adatu terapijas) bez iepriekšējas organisma kompleksas attīrīšanas, jo tas var vairāk iedzīt slimību un kaitīgās vielas organisma šūnās.

Kādēļ ir tik svarīgi attīrīties? Kā to izdarīt gudri, nekaitējot organismam, izmantojot dažādu tautu medicīnā pazīstamu augu izcelsmes līdzekļu (nutrientu) palīdzību? Nutrienti nav ķīmiskas zāles, kas noņem simptomus. Tās ir dabas vielas, kas palīdz organismam pašam atjaunoties līdz līdzsvarotam normālam organisma stāvoklim, nekaitējot veselībai un tiem nav citu veselībai kaitīgu blakus efektu.

Būs iespēja uzdot savus jautājumus lektoriem.

Lektori:

  • Vineta Meduņecka – mājas lapas smartlife.lv veidotāja, organisma atjaunošanas speciāliste ar 10 gadu stāžu. Zināšanas apguvusi Veselības Akadēmijas un pasaulē atzītu ārstu – Olgas Butakovas, profesoru Podhomutņikovu, Marinas Fedorenko u.c. nodarbībās, Rīgas Stradiņa Universitātes nutricioloģijas kursos.
  • Vineta Vanaga – nutricioloģe (Rīgas Stradiņa Universitātes profesionālās attīstības programma nutricioloģijā), organisma atjaunošanas speciāliste ar pieredzi un rezultātiem organisma funkciju atjaunošanā.

Pasākuma datums un laiks: Sestdiena, 2019. gada 8. jūnijs plkst. 11:00 – 13:00

Atrašanās vieta: Kalna iela 5, Talsi, LV-3201, Latvija

Dalības maksa – ziedojums.

Pieteikšanās, zvanot pa tālruni – 29808674.