Atslodzes ceturtdienas

Meklējot veidu, kā regulāri dot atslodzi no ikdienas steigā apēstās pārtikas, ir radies jauns projekts „ATSLODZES CETURTDIENAS” skaistumam, vieglumam un pats galvenais – veselībai.

Atslodzes ceturtdienas apraksts

Vienas šādas atslodzes dienas laikā, dzerot skaistuma kokteiļus Daily Delicious Beauty Shake, bioloģiski pieejamu Coral-Mine ūdeni un pēc izvēlies pievienojot Hi-Fiber šķiedrvielu pulveri veselīgai zarnu darbībai, var ne tikai zaudēt no 600 g – 2 kg, bet arī atpūtināt savu gremošanas sistēmu.

Pēc atslodzes dienas organisms būs:

  • atbrīvojies no tūskas;
  • zaudējis lieko, uzkrāto šķidrumu un līdz ar to arī apkārtmērus un nedaudz svaru;
  • kuņģis pakāpeniski samazinājies pēc kādas 4-5 atslodzes reizes un tas ļauj tikt vaļā no biežas pārēšanās. Wow!
  • celulīts sāks atkāpties, ja regulāri tiks piekoptas atslodzes dienas;
  • pakāpeniski uzlabosies ādas krāsa un tās kvalitāte (Daily Delicious Beauty Shake kokteiļi satur arī kolagēnu);
  • ar laiku organisms pierod pie šādas regulāras atslodzes un jau gaida to.

Projekts aizsākās 5. augustā un tā katru ceturtdienu!

Ja līdz trešdienas vakaram dalībnieks nav vēl saņēmis produktus, kurus ir izlēmis lietot atslodzes dienā (Coral-Mine ūdens, Daily Delicious Beauty Shake kokteiļi (lielā paka vai 3 mazās), kā arī Hi-Fiber šķiedrvielu pulveri), tad viņš var piedalīties nākamās nedēļas atslodzes ceturtdienā.

Katrs dalībnieks var izvēlēties savu atslodzes dienas programmu:

1️⃣ Coral-Mine ūdens + 2-3 reizes dienā Daily Delicious Beauty Shake kokteilis ar paniņām vai augu pienu pēc savas gaumes.

2️⃣ Coral-Mine ūdens + 1-2 reizes dienā Daily Delicious Beauty Shake kokteilis ar paniņām vai augu pienu pēc savas gaumes + vakarā Hi-Fiber šķiedrvielu dzēriens.

3️⃣ Coral-Mine ūdens + Hi-fiber šķiedrvielu dzēriens 2-3 reizes dienā.

4️⃣ Tiem, kuri vēlas sasniegt labākus rezultātus – 1️⃣ vai 2️⃣ vai 3️⃣ variants + Coral Detox vai Coral Detox Plus.

Dalībnieku ievērībai

Ja dalībnieks agrāk nav dzēris nevienu no Daily Delicious Beauty Shake kokteiļiem, viņš var sākumā degustācijai iegādāties pa vienai porcijai no 4 dažādām garšām (Aveņu, Šokolādes, Vaniļas, Mango/Apelsīnu), lai tās nogaršotu un nākamo reizi jau zinātu, kuras no garšām viņam vislabāk patīk, lai iegādātos kokteiļus lielajā iepakojumā.

Viena no būtiskākajām lietām, kas katram dalībniekam jāliek aiz auss, ka atslodzes dienas neatņemama sastāvdaļa ir ūdens dzeršanas režīms.

Tas garantēs labu pašsajūtu un iekustinās vielmaiņu. Īpaši to spēj paveikt bioloģiski pieejamais dzīvais ūdens Coral-Mine. Minimālais rekomendējamais ūdens daudzums ir 1,5 litri dienā, ko pakāpeniski ieteicams palielināt līdz individuālajam ūdens daudzumam: 30 – 40 ml uz 1 kg svaru.

Projekta dalībniekiem ir izveidots čats Telegramā, kurā vienam otru atbalstīt un iedvesmoties, daloties ar saviem rezultātiem.

Lai piedalītos projektā, aizpildiet reģistrācijas veidlapu.

Konsultācijai varat sazināties ar mums.