Krēms „Gest-One”

 

Gest-Оne  – cream with Phytoestrogens   57 g

Kods: 5200

Krēms „Gest-One” ir profilaktiskais kosmētiskais līdzeklis ar dabīgiem fitoestrogēniem. Ikdienas krēma lietošana palīdzēs novērst problēmas ar hormonālā līdzsvara traucējumiem, menstruālā cikla traucējumiem, kā arī uzlabot ādas stāvokli.

Dioskorejas ekstraktsdabīga fitoestrogēna diosgenīna avots, kas ir progesterona priekštecis. Fitoestrogēni labvēlīgi ietekmē hormonālo līdzsvaru, menstruālo ciklu, mazina problēmas ar olnīcu disfunkciju, palīdz pirmsklimaksa un pēcklimaksa perioda laikā.

Cimicifūgas ekstraksts nodrošina maigu estrogēniem līdzīgu iedarbību. Augu izcelsmes estrogēniem līdzīgas vielas mazina klimaktēriskā sindroma izpausmes un paātrina ādas šūnu atjaunošanos, palielinot tajās kolagēna un hialuronskābes daudzumu.

Barbadosas alvejas lapu ekstrakts un jojoba eļļa – brīnišķīgi mitrinātāji, kas, pateicoties polinepiesātinātajām taukskābēm un aminoskābēm, mīkstina ādu un sekmē mitruma aizturi tajā. Augos esošie F un E vitamīni-antioksidanti nodrošina pretiekaisuma un pretnovecošanās efektu.

Sastāvs

Barbadosas alvejas lapu ekstrakts, jojoba eļļa, dioskorejas ekstrakts, diždadža saknes ekstrakts, beta-glikāni, cimbalārijas ekstrakts, E vitamīns.

Lietošana

Vienu dozatora lāpstiņu krēma pirms gulētiešanas vienmērīgi uzziest uz ādas vietā, kur tā ir jūtīgāka (piemēram uz kakla, vēdera, roku vai gurnu iekšpuses, sejas). Rekomendē katru dienu šīs vietas mainīt vai uzklāt krēmu uz tām pārmaiņus.

Sievietēm līdz menopauzes iestāšanās un tās laikā, lietot krēmu 2 nedēļas pēc mēnešreižu sākšanās.

Sievietēm pēc menopauzes lietot krēmu katru dienu, izņemot 7-10 mēneša dienas.

Profesionāls ārsts var rekomendēt citu lietošanas režīmu, ņemot vērā organisma stāvokli. Tādēļ, pirms lietošanas, vēlams pakonsultēties ar ārstu.

Krimas Valsts universitātes pasniedzēja – ārsta Sergeja Borisenko lekcija „Brīnumdaris Gest-One” krievu valodā (С.Борисенко. Волшебник Джест-Уан)

http://video.yandex.ru/users/taldane1/view/9

 Nosūti mums ziņu>